Definicja Awd Sh. Co znaczy Drive, mechanizm pozwala na swobodne przekazywanie optymalnej siły.
co to jest

Czy przydatne?

Definicja Awd Sh

Co znaczy SH-AWD: Extra Handling All Wheele Drive, mechanizm pozwala na swobodne przekazywanie optymalnej siły napędowej na każde z kół. Mechanizm może rozdzielać moc zarówno pomiędzy tylną a przednią osią i lewą i prawą stroną samochodu. Urządzenie monitoruje dzięki czujników warunki drogowe, a w dalszym ciągu adekwatnie od sytuacji dystrybuuje moc pomiędzy kołami. Odbywa się tak dzięki przepływającym wiadomościom do tylnego dyferencjału, gdzie elektromagnetyczne sprzęgła regulują okres obrotowy w relacji 30:70 i 70:30. Możliwe jest również boczne rozdzielanie mocy w proporcji 100:0 i 0:100.W skład urządzenia wchodzą szczególne czujniki sprawdzające kąt skrętu kierownicy, przeciążenia boczne g, które przekazywane są do centralnej jednostki sterującej silnikiem (ECU) i tylnego dyferencjału.

Definicja Stacyjka:
Co to jest w samochodzie kojarzona jest raczej z uruchamianiem silnika, to do jej głównych funkcji należy ponadto włączanie także innych obwodów elektrycznych w aucie, jak układ audio, komputer pokładowy sh-awd.
Definicja Światła Wewnętrzne:
Co to jest służą do oświetlenia w pierwszej kolejności wnętrza pojazdu, lecz do tej ekipy zalicza się również światła oświetlające schowek, bagażnik czy zbiór zegarów na desce rozdzielczej. Producenci: Hella sh-awd.
Definicja Sworzeń Wahacza:
Co to jest Sworzeń wahacza jest elementem wahacza, który przykręcony jest do zwrotnicy koła. W zawieszeniach wielowahaczowych występuje oczywiście przy jednym kole sporo wahaczy. Producenci: Tencar sh-awd.
Definicja S Tronic:
Co to jest zautomatyzowana 6-stopniowa przekładnia mechaniczna posiadająca podwójne sprzęgło. Zmiana przełożeń dzieje się automatycznie albo ręcznie. To jest odpowiednik skrzyni DSG w Audi. Dwusprzęgłowa sh-awd.

Czym jest SH-AWD znaczenie w Słownik na S .

  • Dodano:
  • Autor: