Do czego Awd Sh. Co znaczy Drive, mechanizm pozwala na swobodne przekazywanie optymalnej siły.
co to jest

Czy przydatne?

Awd Sh w samochodzie

Co znaczy SH-AWD: Extra Handling All Wheele Drive, mechanizm pozwala na swobodne przekazywanie optymalnej siły napędowej na każde z kół. Mechanizm może rozdzielać moc zarówno pomiędzy tylną a przednią osią i lewą i prawą stroną samochodu. Urządzenie monitoruje dzięki czujników warunki drogowe, a w dalszym ciągu adekwatnie od sytuacji dystrybuuje moc pomiędzy kołami. Odbywa się tak dzięki przepływającym wiadomościom do tylnego dyferencjału, gdzie elektromagnetyczne sprzęgła regulują okres obrotowy w relacji 30:70 i 70:30. Możliwe jest również boczne rozdzielanie mocy w proporcji 100:0 i 0:100.W skład urządzenia wchodzą szczególne czujniki sprawdzające kąt skrętu kierownicy, przeciążenia boczne g, które przekazywane są do centralnej jednostki sterującej silnikiem (ECU) i tylnego dyferencjału.

Co znaczy SMT:
Porównanie Transmission, sekwencyjna skrzynia biegów umożliwia zmianę biegów bez konieczności włączania sprzęgła. Ta zaawansowana metoda została zaczerpnięta z bolidów Formuły 1, gdzie dotąd była użytkowana sh-awd co znaczy.
Krzyżówka Sonda Lambda:
Dlaczego jest ogniwo elektryczne, które posiada wartość napięcia zależną od zawartości tlenu w spalinach. Dlatego urządzeniu gazy wydalane poprzez układ wydechowy są mniej szkodliwe. Pomiar stężenia tlenu w sh-awd krzyżówka.
Co to jest SIPS:
Jak lepiej Protection Mechanizm, mechanizm bezpieczeństwa zapewniający ochronę w razie uderzeń bocznych. Mechanizm ten jest odpowiedzialny za pochłonienie jak największej energii z uderzeń bocznych. Jego sh-awd co to jest.
Słownik Skrzynia Rozdzielcza:
Kiedy rozdzielcza to przekładnia użytkowana w autach o napędzie na więcej niż jedną oś, w tym oczywiście w samochodach terenowych. Skrzynia rozdzielcza służy do rozdziału momentu obrotowego na poszczególne sh-awd słownik.

Do czego służy SH-AWD w samochodzie Jak działa S .

  • Dodano:
  • Autor: