Definicja Awd Sh. Co znaczy Drive, mechanizm pozwala na swobodne przekazywanie optymalnej siły.
co to jest

Czy przydatne?

Definicja Awd Sh

Co znaczy SH-AWD: Extra Handling All Wheele Drive, mechanizm pozwala na swobodne przekazywanie optymalnej siły napędowej na każde z kół. Mechanizm może rozdzielać moc zarówno pomiędzy tylną a przednią osią i lewą i prawą stroną samochodu. Urządzenie monitoruje dzięki czujników warunki drogowe, a w dalszym ciągu adekwatnie od sytuacji dystrybuuje moc pomiędzy kołami. Odbywa się tak dzięki przepływającym wiadomościom do tylnego dyferencjału, gdzie elektromagnetyczne sprzęgła regulują okres obrotowy w relacji 30:70 i 70:30. Możliwe jest również boczne rozdzielanie mocy w proporcji 100:0 i 0:100.W skład urządzenia wchodzą szczególne czujniki sprawdzające kąt skrętu kierownicy, przeciążenia boczne g, które przekazywane są do centralnej jednostki sterującej silnikiem (ECU) i tylnego dyferencjału.

Definicja Silnik Wycieraczek:
Co to jest jest odpowiedzialny za poruszanie ramionami i piórami wycieraczek. To jest silnik prądu stałego, przeważnie o napięciu 12V. Silnik elektryczny porusza się zawsze w jedną stronę, a to iż wycieraczki sh-awd.
Definicja Słupki:
Co to jest konstrukcyjny nadwozia samochodu, które mają zwiększyć sztywność nadwozia i wykorzystywane także do mocowania do nich drzwi i szyb. Słupki w samochodach określane są kolejnymi literami alfabetu (A, B sh-awd.
Definicja Sprężyny Gazowe:
Co to jest używane w nie wszystkich modelach samochodów do wspomagania otwierania i podtrzymywania w pozycji otwartej maski silnika, klapy bagażnika czy na przykład drzwi skrzydłowych. Gaz (na przykład azot sh-awd.
Definicja Sworzeń Wahacza:
Co to jest Sworzeń wahacza jest elementem wahacza, który przykręcony jest do zwrotnicy koła. W zawieszeniach wielowahaczowych występuje oczywiście przy jednym kole sporo wahaczy. Producenci: Tencar sh-awd.

Czym jest SH-AWD znaczenie w Słownik na S .

  • Dodano:
  • Autor: