Definicja Sips. Co znaczy Mechanizm, mechanizm bezpieczeństwa zapewniający ochronę w razie uderzeń.
sips co to jest

Czy przydatne?

Definicja Sips

Co znaczy SIPS: Side Impact Protection Mechanizm, mechanizm bezpieczeństwa zapewniający ochronę w razie uderzeń bocznych. Mechanizm ten jest odpowiedzialny za pochłonienie jak największej energii z uderzeń bocznych. Jego kluczowym zadaniem jest zabezpieczenie pasażerów, dzięki poduszkom powietrznym w przednich fotelach, które chronią klatkę piersiową; kurtynom ochronnym chroniącymi przed urazami głowy i elementami drzwi pochłaniającymi energię uderzenia.

Definicja Silnik Krokowy:
Co to jest zwany także nastawnikiem biegu jałowego, służy do regulacji obrotów biegu jałowego i umiejscowiony jest przeważnie w pobliżu przepustnicy. To jest mały i bardzo dokładny silnik elektryczny sips.
Definicja Sprężyny Gazowe:
Co to jest używane w nie wszystkich modelach samochodów do wspomagania otwierania i podtrzymywania w pozycji otwartej maski silnika, klapy bagażnika czy na przykład drzwi skrzydłowych. Gaz (na przykład azot sips.
Definicja Sworzeń Wahacza:
Co to jest Sworzeń wahacza jest elementem wahacza, który przykręcony jest do zwrotnicy koła. W zawieszeniach wielowahaczowych występuje oczywiście przy jednym kole sporo wahaczy. Producenci: Tencar sips.
Definicja Szczęki Hamulcowe:
Co to jest to jeden z przedmiotów układu hamulcowego, użytkowany w hamulcach bębnowych, odpowiedzialny bezpośrednio za hamowanie. Hamowanie przy zastosowaniu szczęk hamulcowych bazuje na tym, że w rezultacie sips.

Czym jest SIPS znaczenie w Słownik na S .

  • Dodano:
  • Autor: