Do czego Sips. Co znaczy Mechanizm, mechanizm bezpieczeństwa zapewniający ochronę w razie uderzeń.
sips co to jest

Czy przydatne?

Sips w samochodzie

Co znaczy SIPS: Side Impact Protection Mechanizm, mechanizm bezpieczeństwa zapewniający ochronę w razie uderzeń bocznych. Mechanizm ten jest odpowiedzialny za pochłonienie jak największej energii z uderzeń bocznych. Jego kluczowym zadaniem jest zabezpieczenie pasażerów, dzięki poduszkom powietrznym w przednich fotelach, które chronią klatkę piersiową; kurtynom ochronnym chroniącymi przed urazami głowy i elementami drzwi pochłaniającymi energię uderzenia.

Co znaczy Serwo Hamulca:
Porównanie wspomagająca pompę hamulcową w przepływie płynu hamulcowego do przedmiotów układu hamulcowego przy kołach pojazdu. Serwo to układ wspomagania tego procesu przy udziale podciśnienia działającego na sips co znaczy.
Krzyżówka Światła Przeciwmgielne:
Dlaczego przeciwmgielne albo przeciwmgłowe służą do oświetlenia drogi w uwarunkowaniach niedostatecznej przejrzystości powietrza, raczej w trakcie mgły. Wyróżniamy przednie i tylne światła przeciwmgielne sips krzyżówka.
Co to jest Sworzeń Wahacza:
Jak lepiej Sworzeń wahacza jest elementem wahacza, który przykręcony jest do zwrotnicy koła. W zawieszeniach wielowahaczowych występuje oczywiście przy jednym kole sporo wahaczy. Producenci: Tencar sips co to jest.
Słownik Świeca Zapłonowa:
Kiedy jeden z głownych przedmiotów układu zapłonowego w silniku zasilanym benzyną (lecz również LPG, CNG, bioetanolem). Jej zadaniem jest doprowadzenie do wyładowania elektrycznego w komorze spalania sips słownik.

Do czego służy SIPS w samochodzie Jak działa S .

  • Dodano:
  • Autor: