Definicja Sips. Co znaczy Mechanizm, mechanizm bezpieczeństwa zapewniający ochronę w razie uderzeń.
sips co to jest

Czy przydatne?

Definicja Sips

Co znaczy SIPS: Side Impact Protection Mechanizm, mechanizm bezpieczeństwa zapewniający ochronę w razie uderzeń bocznych. Mechanizm ten jest odpowiedzialny za pochłonienie jak największej energii z uderzeń bocznych. Jego kluczowym zadaniem jest zabezpieczenie pasażerów, dzięki poduszkom powietrznym w przednich fotelach, które chronią klatkę piersiową; kurtynom ochronnym chroniącymi przed urazami głowy i elementami drzwi pochłaniającymi energię uderzenia.

Definicja Stabilizator:
Co to jest elastyczny obiekt układu zawieszenia, który może być użytkowany tylko na przedniej, tylko tylnej bądź na obu osiach. Jego kluczowym zadaniem jest zapobieganie przechyłom pojazdu w trakcie jazdy na sips.
Definicja Silniczek Spryskiwacza Szyb:
Co to jest To rodzaj elektrycznego systemu dzięki któremu pompowany jest środek czyszczący do układu/pompek spryskiwaczy, a w dalszym ciągu rozpylany na szyby pojazdu. Producenci: Magneti-Marelli, 3RG sips.
Definicja Sterowanie Wtryskiem:
Co to jest wtryskiem paliwa ma za zadanie wprowadzić do cylindra odpowiednią mieszankę paliwa (w odpowiednich proporcjach). Optymalne sterowanie wtryskiem paliwa może przyczynić się i do powiększenia osiągów, i sips.
Definicja Świeca Żarowa:
Co to jest do uruchomienia silnika, a użytkowane są w jednostkach wysokoprężnych, w odróżnieniu do silników benzynowych i użytkowanych w nich świec zapłonowych. Świece żarowe działają podobnie jak grzałka sips.

Czym jest SIPS znaczenie w Słownik na S .

  • Dodano:
  • Autor: