Do czego Smg. Co znaczy nowoczesna skrzynia biegów umożliwiająca sterowanie automatyczne albo.
co to jest

Czy przydatne?

Smg w samochodzie

Co znaczy SMG: Semi Manual Gearbox, nowoczesna skrzynia biegów umożliwiająca sterowanie automatyczne albo ręczne w trybie sekwencyjnym. Ręczna zmiana biegów w skrzyni biegów tego typu dzieje się dzięki "łopatek" umieszczonych za kierownicą albo dźwigni znajdującej się w miejscu normalnej przekładni. Włączanie wyższych biegów dzieje się prawą łopatką albo poprzez pociągnięcie drążka. Zredukowanie jest analogiczna i bazuje na przełączeniu lewej łopatki, bądź także pchnięciu łopatki naprzód. Dzięki elektronicznemu sterowaniu zmiana biegu trwa jedynie 0,08s. Przełączanie pomiędzy trybem automatycznym, a sekwencyjnym dzieje się przez wciśnięcie specjalnego klawisza.

Co znaczy SUT:
Porównanie Sport - Utility Truck, Ciężarówka sportowo – użytkowa smg co znaczy.
Krzyżówka Sprzęgło Visco:
Dlaczego używane jest między innymi przy wentylatorach, łącząc i przenosząc okres obrotowy z wału napędowego na wieniec wentylatora i regulując tym samym szybkość obrotów wentylatora w zależności od temp smg krzyżówka.
Co to jest Świeca Zapłonowa:
Jak lepiej jeden z głownych przedmiotów układu zapłonowego w silniku zasilanym benzyną (lecz również LPG, CNG, bioetanolem). Jej zadaniem jest doprowadzenie do wyładowania elektrycznego w komorze spalania smg co to jest.
Słownik Skrzynia Biegów:
Kiedy składający się z kilku przekładni. Ich zadaniem jest przekazywanie napędu w zależności od obciążenia i prędkości samochodu. Istnieje kilka rodzajów skrzyni biegów: manualna, półautomatyczna i smg słownik.

Do czego służy SMG w samochodzie Jak działa S .

  • Dodano:
  • Autor: