Definicja Smg. Co znaczy nowoczesna skrzynia biegów umożliwiająca sterowanie automatyczne albo.
co to jest

Czy przydatne?

Definicja Smg

Co znaczy SMG: Semi Manual Gearbox, nowoczesna skrzynia biegów umożliwiająca sterowanie automatyczne albo ręczne w trybie sekwencyjnym. Ręczna zmiana biegów w skrzyni biegów tego typu dzieje się dzięki "łopatek" umieszczonych za kierownicą albo dźwigni znajdującej się w miejscu normalnej przekładni. Włączanie wyższych biegów dzieje się prawą łopatką albo poprzez pociągnięcie drążka. Zredukowanie jest analogiczna i bazuje na przełączeniu lewej łopatki, bądź także pchnięciu łopatki naprzód. Dzięki elektronicznemu sterowaniu zmiana biegu trwa jedynie 0,08s. Przełączanie pomiędzy trybem automatycznym, a sekwencyjnym dzieje się przez wciśnięcie specjalnego klawisza.

Definicja Silniczki Wycieraczek:
Co to jest elektrycznie, dzięki którym możliwa jest robota wycieraczek. System ten złożona jest z silnika elektrycznego, przekładni zębatej i układu drążków, które poruszają ramionami wycieraczek. Producenci smg.
Definicja Sterowanie Wtryskiem:
Co to jest wtryskiem paliwa ma za zadanie wprowadzić do cylindra odpowiednią mieszankę paliwa (w odpowiednich proporcjach). Optymalne sterowanie wtryskiem paliwa może przyczynić się i do powiększenia osiągów, i smg.
Definicja Skrzynia Rozdzielcza:
Co to jest rozdzielcza to przekładnia użytkowana w autach o napędzie na więcej niż jedną oś, w tym oczywiście w samochodach terenowych. Skrzynia rozdzielcza służy do rozdziału momentu obrotowego na poszczególne smg.
Definicja SIPS:
Co to jest Protection Mechanizm, mechanizm bezpieczeństwa zapewniający ochronę w razie uderzeń bocznych. Mechanizm ten jest odpowiedzialny za pochłonienie jak największej energii z uderzeń bocznych. Jego smg.

Czym jest SMG znaczenie w Słownik na S .

  • Dodano:
  • Autor: