Definicja Smg. Co znaczy nowoczesna skrzynia biegów umożliwiająca sterowanie automatyczne albo.
co to jest

Czy przydatne?

Definicja Smg

Co znaczy SMG: Semi Manual Gearbox, nowoczesna skrzynia biegów umożliwiająca sterowanie automatyczne albo ręczne w trybie sekwencyjnym. Ręczna zmiana biegów w skrzyni biegów tego typu dzieje się dzięki "łopatek" umieszczonych za kierownicą albo dźwigni znajdującej się w miejscu normalnej przekładni. Włączanie wyższych biegów dzieje się prawą łopatką albo poprzez pociągnięcie drążka. Zredukowanie jest analogiczna i bazuje na przełączeniu lewej łopatki, bądź także pchnięciu łopatki naprzód. Dzięki elektronicznemu sterowaniu zmiana biegu trwa jedynie 0,08s. Przełączanie pomiędzy trybem automatycznym, a sekwencyjnym dzieje się przez wciśnięcie specjalnego klawisza.

Definicja Sprzęgło:
Co to jest głównych przedmiotów układu napędowego, który łączy silnik ze skrzynią biegów. Sprzęgło pozwala na chwilowe odłączenie wału korbowego od całego systemu (naciśnięcie pedału sprzęgła), dzięki czemu smg.
Definicja Sprężyna:
Co to jest resorujący zawieszenia w samochodach, wykonany przeważnie ze stali. W zależności od konstrukcji mogą występować różne typy sprężyn, jednak w razie pojazdów mechanicznych z reguły mamy do czynienia ze smg.
Definicja Słupki:
Co to jest konstrukcyjny nadwozia samochodu, które mają zwiększyć sztywność nadwozia i wykorzystywane także do mocowania do nich drzwi i szyb. Słupki w samochodach określane są kolejnymi literami alfabetu (A, B smg.
Definicja Silnik Wycieraczek:
Co to jest jest odpowiedzialny za poruszanie ramionami i piórami wycieraczek. To jest silnik prądu stałego, przeważnie o napięciu 12V. Silnik elektryczny porusza się zawsze w jedną stronę, a to iż wycieraczki smg.

Czym jest SMG znaczenie w Słownik na S .

  • Dodano:
  • Autor: