Definicja Smg. Co znaczy nowoczesna skrzynia biegów umożliwiająca sterowanie automatyczne albo.
co to jest

Czy przydatne?

Definicja Smg

Co znaczy SMG: Semi Manual Gearbox, nowoczesna skrzynia biegów umożliwiająca sterowanie automatyczne albo ręczne w trybie sekwencyjnym. Ręczna zmiana biegów w skrzyni biegów tego typu dzieje się dzięki "łopatek" umieszczonych za kierownicą albo dźwigni znajdującej się w miejscu normalnej przekładni. Włączanie wyższych biegów dzieje się prawą łopatką albo poprzez pociągnięcie drążka. Zredukowanie jest analogiczna i bazuje na przełączeniu lewej łopatki, bądź także pchnięciu łopatki naprzód. Dzięki elektronicznemu sterowaniu zmiana biegu trwa jedynie 0,08s. Przełączanie pomiędzy trybem automatycznym, a sekwencyjnym dzieje się przez wciśnięcie specjalnego klawisza.

Definicja Sterowanie Wtryskiem:
Co to jest wtryskiem paliwa ma za zadanie wprowadzić do cylindra odpowiednią mieszankę paliwa (w odpowiednich proporcjach). Optymalne sterowanie wtryskiem paliwa może przyczynić się i do powiększenia osiągów, i smg.
Definicja Silniczki Wycieraczek:
Co to jest elektrycznie, dzięki którym możliwa jest robota wycieraczek. System ten złożona jest z silnika elektrycznego, przekładni zębatej i układu drążków, które poruszają ramionami wycieraczek. Producenci smg.
Definicja Świeca Zapłonowa:
Co to jest jeden z głownych przedmiotów układu zapłonowego w silniku zasilanym benzyną (lecz również LPG, CNG, bioetanolem). Jej zadaniem jest doprowadzenie do wyładowania elektrycznego w komorze spalania smg.
Definicja Sonda Lambda:
Co to jest jest ogniwo elektryczne, które posiada wartość napięcia zależną od zawartości tlenu w spalinach. Dlatego urządzeniu gazy wydalane poprzez układ wydechowy są mniej szkodliwe. Pomiar stężenia tlenu w smg.

Czym jest SMG znaczenie w Słownik na S .

  • Dodano:
  • Autor: