Definicja Smt. Co znaczy Transmission, sekwencyjna skrzynia biegów umożliwia zmianę biegów bez.
co to jest

Czy przydatne?

Definicja Smt

Co znaczy SMT: Sequential Manual Transmission, sekwencyjna skrzynia biegów umożliwia zmianę biegów bez konieczności włączania sprzęgła. Ta zaawansowana metoda została zaczerpnięta z bolidów Formuły 1, gdzie dotąd była użytkowana. Pozwala ona kierowcy skoncentrować uwagę tylko na przyspieszaniu i hamowaniu samochodem, co jest szczególnie istotne w trakcie szybkiego wykonywania trudnych manewrów takich jak wymijanie albo wyprzedzanie. Układ SMT automatycznie włącza sprzęgło, wykorzystując w tym celu siłownik hydrauliczny, dostosowując równocześnie przy użyciu elektronicznie sterowanej przepustnicy, szybkość obrotową silnika, do biegu włączanego poprzez moduł sterujący opierając się na sygnałów z czujników. Kierowca dokonuje zmiany biegów dzięki specjalnej dźwigni bądź także dzięki opcjonalnym przyciskom sterującym, które zostały umieszczone w kierownicy.

Definicja Snow Motion:
Co to jest zaopatrzone w klasyczny mechanizm antypoślizgowy (ASR) umożliwiają regulację poślizgu kółpędnych. Jednak w ekstremalnych uwarunkowaniach eksploatacji ten mechanizm może utrudniać poruszanie się. By smt.
Definicja Silnik Wankla:
Co to jest spalinowego, którego tłok zamiast ruchu postępowo-zwrotnego wykonuje ruch obrotowy. Technologia przygotowana poprzez niemieckiego konstruktora Felixa Wankla cechuje się prostotą działania i wysoką smt.
Definicja SUV:
Co to jest Vehicle, pojazd sportowo - użytkowy. Pod tym hasłem kryje się auto, który jest łączy w sobie cechy samochodu osobowego i terenowego, przy zachowaniu odpowiedniego luksusu wyposazenia. Terenowe smt.
Definicja SIPS:
Co to jest Protection Mechanizm, mechanizm bezpieczeństwa zapewniający ochronę w razie uderzeń bocznych. Mechanizm ten jest odpowiedzialny za pochłonienie jak największej energii z uderzeń bocznych. Jego smt.

Czym jest SMT znaczenie w Słownik na S .

  • Dodano:
  • Autor: