Definicja Visco Sprzęgło. Co znaczy między innymi przy wentylatorach, łącząc i przenosząc okres.
sprzęgło vco co to jest

Czy przydatne?

Definicja Visco Sprzęgło

Co znaczy SPRZĘGŁO VISCO: Sprzęgło visco używane jest między innymi przy wentylatorach, łącząc i przenosząc okres obrotowy z wału napędowego na wieniec wentylatora i regulując tym samym szybkość obrotów wentylatora w zależności od temp.. Sprzęgło visco załącza się w chwili, gdy czujnik wykryje, że temp. wokół niego przekroczy określony poziom.Producenci: Behr, Hella.

Definicja Snow Motion:
Co to jest zaopatrzone w klasyczny mechanizm antypoślizgowy (ASR) umożliwiają regulację poślizgu kółpędnych. Jednak w ekstremalnych uwarunkowaniach eksploatacji ten mechanizm może utrudniać poruszanie się. By sprzęgło visco.
Definicja Sonda Lambda:
Co to jest jest ogniwo elektryczne, które posiada wartość napięcia zależną od zawartości tlenu w spalinach. Dlatego urządzeniu gazy wydalane poprzez układ wydechowy są mniej szkodliwe. Pomiar stężenia tlenu w sprzęgło visco.
Definicja Silniczek Spryskiwacza Szyb:
Co to jest To rodzaj elektrycznego systemu dzięki któremu pompowany jest środek czyszczący do układu/pompek spryskiwaczy, a w dalszym ciągu rozpylany na szyby pojazdu. Producenci: Magneti-Marelli, 3RG sprzęgło visco.
Definicja SUT:
Co to jest Sport - Utility Truck, Ciężarówka sportowo – użytkowa sprzęgło visco.

Czym jest Sprzęgło visco znaczenie w Słownik na S .

  • Dodano:
  • Autor: