Definicja Visco Sprzęgło. Co znaczy między innymi przy wentylatorach, łącząc i przenosząc okres.
sprzęgło vco co to jest

Czy przydatne?

Definicja Visco Sprzęgło

Co znaczy SPRZĘGŁO VISCO: Sprzęgło visco używane jest między innymi przy wentylatorach, łącząc i przenosząc okres obrotowy z wału napędowego na wieniec wentylatora i regulując tym samym szybkość obrotów wentylatora w zależności od temp.. Sprzęgło visco załącza się w chwili, gdy czujnik wykryje, że temp. wokół niego przekroczy określony poziom.Producenci: Behr, Hella.

Definicja SMG:
Co to jest nowoczesna skrzynia biegów umożliwiająca sterowanie automatyczne albo ręczne w trybie sekwencyjnym. Ręczna zmiana biegów w skrzyni biegów tego typu dzieje się dzięki "łopatek" sprzęgło visco.
Definicja Silniczki Wycieraczek:
Co to jest elektrycznie, dzięki którym możliwa jest robota wycieraczek. System ten złożona jest z silnika elektrycznego, przekładni zębatej i układu drążków, które poruszają ramionami wycieraczek. Producenci sprzęgło visco.
Definicja Sprężyny Gazowe:
Co to jest używane w nie wszystkich modelach samochodów do wspomagania otwierania i podtrzymywania w pozycji otwartej maski silnika, klapy bagażnika czy na przykład drzwi skrzydłowych. Gaz (na przykład azot sprzęgło visco.
Definicja Servotronic:
Co to jest urządzenie zajmujące się wspomaganiem układu kierowniczego. Pozwala ono na zmniejszanie czułości kierownicy wraz ze wzrostem prędkości samochodu. Układ Servotronic jest rozszerzeniem zwykłego sprzęgło visco.

Czym jest Sprzęgło visco znaczenie w Słownik na S .

  • Dodano:
  • Autor: