Definicja Stabilizator. Co znaczy obiekt układu zawieszenia, który może być użytkowany tylko na.
stabilizator co to jest

Czy przydatne?

Definicja Stabilizator

Co znaczy STABILIZATOR: Stabilizator to elastyczny obiekt układu zawieszenia, który może być użytkowany tylko na przedniej, tylko tylnej bądź na obu osiach. Jego kluczowym zadaniem jest zapobieganie przechyłom pojazdu w trakcie jazdy na zakręcie i utrzymanie neutralnego toru jazdy. Stabilizator to przeważnie wygięty w kształt litery U drążek, przymocowany końcami do dołu do zawieszenia koła, a środkową częścią do nadwozia. Ugięcie sprężyny zawieszenia jednego koła jest uzależnione od ugięcia sprężyny drugiego koła, dzięki czemu nie dochodzi do nadmiernych przechyłów poprzecznych nadwozia samochodu.

Definicja Silniczek Spryskiwacza Szyb:
Co to jest To rodzaj elektrycznego systemu dzięki któremu pompowany jest środek czyszczący do układu/pompek spryskiwaczy, a w dalszym ciągu rozpylany na szyby pojazdu. Producenci: Magneti-Marelli, 3RG stabilizator.
Definicja Skrzynia Rozdzielcza:
Co to jest rozdzielcza to przekładnia użytkowana w autach o napędzie na więcej niż jedną oś, w tym oczywiście w samochodach terenowych. Skrzynia rozdzielcza służy do rozdziału momentu obrotowego na poszczególne stabilizator.
Definicja SMT:
Co to jest Transmission, sekwencyjna skrzynia biegów umożliwia zmianę biegów bez konieczności włączania sprzęgła. Ta zaawansowana metoda została zaczerpnięta z bolidów Formuły 1, gdzie dotąd była użytkowana stabilizator.
Definicja Sworzeń Wahacza:
Co to jest Sworzeń wahacza jest elementem wahacza, który przykręcony jest do zwrotnicy koła. W zawieszeniach wielowahaczowych występuje oczywiście przy jednym kole sporo wahaczy. Producenci: Tencar stabilizator.

Czym jest Stabilizator znaczenie w Słownik na S .

  • Dodano:
  • Autor: