Do czego Stabilizator. Co znaczy obiekt układu zawieszenia, który może być użytkowany tylko na.
stabilizator co to jest

Czy przydatne?

Stabilizator w samochodzie

Co znaczy STABILIZATOR: Stabilizator to elastyczny obiekt układu zawieszenia, który może być użytkowany tylko na przedniej, tylko tylnej bądź na obu osiach. Jego kluczowym zadaniem jest zapobieganie przechyłom pojazdu w trakcie jazdy na zakręcie i utrzymanie neutralnego toru jazdy. Stabilizator to przeważnie wygięty w kształt litery U drążek, przymocowany końcami do dołu do zawieszenia koła, a środkową częścią do nadwozia. Ugięcie sprężyny zawieszenia jednego koła jest uzależnione od ugięcia sprężyny drugiego koła, dzięki czemu nie dochodzi do nadmiernych przechyłów poprzecznych nadwozia samochodu.

Co znaczy SIPS:
Porównanie Protection Mechanizm, mechanizm bezpieczeństwa zapewniający ochronę w razie uderzeń bocznych. Mechanizm ten jest odpowiedzialny za pochłonienie jak największej energii z uderzeń bocznych. Jego stabilizator co znaczy.
Krzyżówka Światła Przednie:
Dlaczego więc popularnie zwane reflektory, to jeden z głownych przedmiotów wyposażenia samochodu, którego zadaniem jest oświetlenie drogi przed samochodem, a również spowodowanie, iż jesteśmy lepiej widoczni stabilizator krzyżówka.
Co to jest Słupki:
Jak lepiej konstrukcyjny nadwozia samochodu, które mają zwiększyć sztywność nadwozia i wykorzystywane także do mocowania do nich drzwi i szyb. Słupki w samochodach określane są kolejnymi literami alfabetu (A, B stabilizator co to jest.
Słownik Sonda Lambda:
Kiedy jest ogniwo elektryczne, które posiada wartość napięcia zależną od zawartości tlenu w spalinach. Dlatego urządzeniu gazy wydalane poprzez układ wydechowy są mniej szkodliwe. Pomiar stężenia tlenu w stabilizator słownik.

Do czego służy Stabilizator w samochodzie Jak działa S .

  • Dodano:
  • Autor: