Definicja Stabilizator. Co znaczy obiekt układu zawieszenia, który może być użytkowany tylko na.
stabilizator co to jest

Czy przydatne?

Definicja Stabilizator

Co znaczy STABILIZATOR: Stabilizator to elastyczny obiekt układu zawieszenia, który może być użytkowany tylko na przedniej, tylko tylnej bądź na obu osiach. Jego kluczowym zadaniem jest zapobieganie przechyłom pojazdu w trakcie jazdy na zakręcie i utrzymanie neutralnego toru jazdy. Stabilizator to przeważnie wygięty w kształt litery U drążek, przymocowany końcami do dołu do zawieszenia koła, a środkową częścią do nadwozia. Ugięcie sprężyny zawieszenia jednego koła jest uzależnione od ugięcia sprężyny drugiego koła, dzięki czemu nie dochodzi do nadmiernych przechyłów poprzecznych nadwozia samochodu.

Definicja Sedan:
Co to jest nadwozia trójbryłowego, którego właściwością charakterystyczną jest elegancki i klasyczny wygląd. Ono jest typem zamkniętym, który posiada bardzo wyraźnie oddzielony przedział silnikowy i bagażowy. W stabilizator.
Definicja Światła Przeciwmgielne:
Co to jest przeciwmgielne albo przeciwmgłowe służą do oświetlenia drogi w uwarunkowaniach niedostatecznej przejrzystości powietrza, raczej w trakcie mgły. Wyróżniamy przednie i tylne światła przeciwmgielne stabilizator.
Definicja Serwo Hamulca:
Co to jest wspomagająca pompę hamulcową w przepływie płynu hamulcowego do przedmiotów układu hamulcowego przy kołach pojazdu. Serwo to układ wspomagania tego procesu przy udziale podciśnienia działającego na stabilizator.
Definicja SMG:
Co to jest nowoczesna skrzynia biegów umożliwiająca sterowanie automatyczne albo ręczne w trybie sekwencyjnym. Ręczna zmiana biegów w skrzyni biegów tego typu dzieje się dzięki "łopatek" stabilizator.

Czym jest Stabilizator znaczenie w Słownik na S .

  • Dodano:
  • Autor: