Definicja Stabilizator. Co znaczy obiekt układu zawieszenia, który może być użytkowany tylko na.
stabilizator co to jest

Czy przydatne?

Definicja Stabilizator

Co znaczy STABILIZATOR: Stabilizator to elastyczny obiekt układu zawieszenia, który może być użytkowany tylko na przedniej, tylko tylnej bądź na obu osiach. Jego kluczowym zadaniem jest zapobieganie przechyłom pojazdu w trakcie jazdy na zakręcie i utrzymanie neutralnego toru jazdy. Stabilizator to przeważnie wygięty w kształt litery U drążek, przymocowany końcami do dołu do zawieszenia koła, a środkową częścią do nadwozia. Ugięcie sprężyny zawieszenia jednego koła jest uzależnione od ugięcia sprężyny drugiego koła, dzięki czemu nie dochodzi do nadmiernych przechyłów poprzecznych nadwozia samochodu.

Definicja Silnik Krokowy:
Co to jest zwany także nastawnikiem biegu jałowego, służy do regulacji obrotów biegu jałowego i umiejscowiony jest przeważnie w pobliżu przepustnicy. To jest mały i bardzo dokładny silnik elektryczny stabilizator.
Definicja Sterowanie Wtryskiem:
Co to jest wtryskiem paliwa ma za zadanie wprowadzić do cylindra odpowiednią mieszankę paliwa (w odpowiednich proporcjach). Optymalne sterowanie wtryskiem paliwa może przyczynić się i do powiększenia osiągów, i stabilizator.
Definicja SH-AWD:
Co to jest Wheele Drive, mechanizm pozwala na swobodne przekazywanie optymalnej siły napędowej na każde z kół. Mechanizm może rozdzielać moc zarówno pomiędzy tylną a przednią osią i lewą i prawą stroną stabilizator.
Definicja Silnik Wycieraczek:
Co to jest jest odpowiedzialny za poruszanie ramionami i piórami wycieraczek. To jest silnik prądu stałego, przeważnie o napięciu 12V. Silnik elektryczny porusza się zawsze w jedną stronę, a to iż wycieraczki stabilizator.

Czym jest Stabilizator znaczenie w Słownik na S .

  • Dodano:
  • Autor: