Definicja Stacyjka. Co znaczy samochodzie kojarzona jest raczej z uruchamianiem silnika, to do jej.
stacyjka co to jest

Czy przydatne?

Definicja Stacyjka

Co znaczy STACYJKA: Aczkolwiek stacyjka w samochodzie kojarzona jest raczej z uruchamianiem silnika, to do jej głównych funkcji należy ponadto włączanie także innych obwodów elektrycznych w aucie, jak układ audio, komputer pokładowy, oświetlenie, ogrzewanie czy układ wycieraczek. Ponadto z mechanizmem stacyjki zintegrowana jest także blokada kierownicy - przeważnie po wyjęciu kluczyka ze stacyjki. Kluczowymi elementami stacyjki są stacyjka zapłonu, kostka zapłonu, wkład stacyjki, połączenia elektryczne i obudowa stacyjki.Producenci: Bosch, Hella, Magnetti Marelli, SORL, Valeo.

Definicja Światła Przeciwmgielne:
Co to jest przeciwmgielne albo przeciwmgłowe służą do oświetlenia drogi w uwarunkowaniach niedostatecznej przejrzystości powietrza, raczej w trakcie mgły. Wyróżniamy przednie i tylne światła przeciwmgielne stacyjka.
Definicja SBC:
Co to jest Control, elektrohydrauliczny układ hamulcowy, umożliwiający wiele szybszą reakcję niż w razie urządzenia konwencjonalnego. Dzięki niemu auto może skutecznie skrócić własną drogę hamowania. Jego stacyjka.
Definicja Szczęki Hamulcowe:
Co to jest to jeden z przedmiotów układu hamulcowego, użytkowany w hamulcach bębnowych, odpowiedzialny bezpośrednio za hamowanie. Hamowanie przy zastosowaniu szczęk hamulcowych bazuje na tym, że w rezultacie stacyjka.
Definicja Słupki:
Co to jest konstrukcyjny nadwozia samochodu, które mają zwiększyć sztywność nadwozia i wykorzystywane także do mocowania do nich drzwi i szyb. Słupki w samochodach określane są kolejnymi literami alfabetu (A, B stacyjka.

Czym jest Stacyjka znaczenie w Słownik na S .

  • Dodano:
  • Autor: