Definicja Stacyjka. Co znaczy samochodzie kojarzona jest raczej z uruchamianiem silnika, to do jej.
stacyjka co to jest

Czy przydatne?

Definicja Stacyjka

Co znaczy STACYJKA: Aczkolwiek stacyjka w samochodzie kojarzona jest raczej z uruchamianiem silnika, to do jej głównych funkcji należy ponadto włączanie także innych obwodów elektrycznych w aucie, jak układ audio, komputer pokładowy, oświetlenie, ogrzewanie czy układ wycieraczek. Ponadto z mechanizmem stacyjki zintegrowana jest także blokada kierownicy - przeważnie po wyjęciu kluczyka ze stacyjki. Kluczowymi elementami stacyjki są stacyjka zapłonu, kostka zapłonu, wkład stacyjki, połączenia elektryczne i obudowa stacyjki.Producenci: Bosch, Hella, Magnetti Marelli, SORL, Valeo.

Definicja Sprzęgło Visco:
Co to jest używane jest między innymi przy wentylatorach, łącząc i przenosząc okres obrotowy z wału napędowego na wieniec wentylatora i regulując tym samym szybkość obrotów wentylatora w zależności od temp stacyjka co to jest.
Definicja Skrzynia Korbowa:
Co to jest zwana także kadłubem silnika, to dolna część bloku silnika spalinowego, gdzie znajduje się takie podzespoły jak wał korbowy czy korbowód. Od dołu ograniczona jest miską olejową, zaś od góry stacyjka definicja.
Definicja Sprzęgło:
Co to jest głównych przedmiotów układu napędowego, który łączy silnik ze skrzynią biegów. Sprzęgło pozwala na chwilowe odłączenie wału korbowego od całego systemu (naciśnięcie pedału sprzęgła), dzięki czemu stacyjka co znaczy.
Definicja S Tronic:
Co to jest zautomatyzowana 6-stopniowa przekładnia mechaniczna posiadająca podwójne sprzęgło. Zmiana przełożeń dzieje się automatycznie albo ręcznie. To jest odpowiednik skrzyni DSG w Audi. Dwusprzęgłowa stacyjka słownik.

Czym jest Stacyjka znaczenie w Słownik na S .

  • Dodano:
  • Autor: