Definicja Stacyjka. Co znaczy samochodzie kojarzona jest raczej z uruchamianiem silnika, to do jej.
stacyjka co to jest

Czy przydatne?

Definicja Stacyjka

Co znaczy STACYJKA: Aczkolwiek stacyjka w samochodzie kojarzona jest raczej z uruchamianiem silnika, to do jej głównych funkcji należy ponadto włączanie także innych obwodów elektrycznych w aucie, jak układ audio, komputer pokładowy, oświetlenie, ogrzewanie czy układ wycieraczek. Ponadto z mechanizmem stacyjki zintegrowana jest także blokada kierownicy - przeważnie po wyjęciu kluczyka ze stacyjki. Kluczowymi elementami stacyjki są stacyjka zapłonu, kostka zapłonu, wkład stacyjki, połączenia elektryczne i obudowa stacyjki.Producenci: Bosch, Hella, Magnetti Marelli, SORL, Valeo.

Definicja Silniczek Spryskiwacza Szyb:
Co to jest To rodzaj elektrycznego systemu dzięki któremu pompowany jest środek czyszczący do układu/pompek spryskiwaczy, a w dalszym ciągu rozpylany na szyby pojazdu. Producenci: Magneti-Marelli, 3RG stacyjka.
Definicja SMT:
Co to jest Transmission, sekwencyjna skrzynia biegów umożliwia zmianę biegów bez konieczności włączania sprzęgła. Ta zaawansowana metoda została zaczerpnięta z bolidów Formuły 1, gdzie dotąd była użytkowana stacyjka.
Definicja SIPS:
Co to jest Protection Mechanizm, mechanizm bezpieczeństwa zapewniający ochronę w razie uderzeń bocznych. Mechanizm ten jest odpowiedzialny za pochłonienie jak największej energii z uderzeń bocznych. Jego stacyjka.
Definicja S Tronic:
Co to jest zautomatyzowana 6-stopniowa przekładnia mechaniczna posiadająca podwójne sprzęgło. Zmiana przełożeń dzieje się automatycznie albo ręcznie. To jest odpowiednik skrzyni DSG w Audi. Dwusprzęgłowa stacyjka.

Czym jest Stacyjka znaczenie w Słownik na S .

  • Dodano:
  • Autor: