Definicja Wtryskiem Sterowanie. Co znaczy paliwa ma za zadanie wprowadzić do cylindra odpowiednią.
wtryskiem sterowanie co to jest

Czy przydatne?

Definicja Wtryskiem Sterowanie

Co znaczy STEROWANIE WTRYSKIEM: System sterujący wtryskiem paliwa ma za zadanie wprowadzić do cylindra odpowiednią mieszankę paliwa (w odpowiednich proporcjach). Optymalne sterowanie wtryskiem paliwa może przyczynić się i do powiększenia osiągów, i do pomniejszenia zużycia paliwa i emisji zanieczyszczeń.Prodducenci: Bosch, EPS, Hans Pries, Hella, Magneti Marelli, Vemo.

Definicja Stacyjka:
Co to jest w samochodzie kojarzona jest raczej z uruchamianiem silnika, to do jej głównych funkcji należy ponadto włączanie także innych obwodów elektrycznych w aucie, jak układ audio, komputer pokładowy sterowanie wtryskiem co to jest.
Definicja SUV:
Co to jest Vehicle, pojazd sportowo - użytkowy. Pod tym hasłem kryje się auto, który jest łączy w sobie cechy samochodu osobowego i terenowego, przy zachowaniu odpowiedniego luksusu wyposazenia. Terenowe sterowanie wtryskiem definicja.
Definicja Sprzęgło Visco:
Co to jest używane jest między innymi przy wentylatorach, łącząc i przenosząc okres obrotowy z wału napędowego na wieniec wentylatora i regulując tym samym szybkość obrotów wentylatora w zależności od temp sterowanie wtryskiem co znaczy.
Definicja Sygnał Dźwiękowy:
Co to jest zwany także popularnie klaksonem, to konieczny obiekt wyposażenia każdego samochodu, który służy do ostrzegania o grożącym niebezpieczeństwie innych współuczestników ruchu drogowego dzięki ciągłego i sterowanie wtryskiem słownik.

Czym jest Sterowanie wtryskiem znaczenie w Słownik na S .

  • Dodano:
  • Autor: