Definicja Wtryskiem Sterowanie. Co znaczy paliwa ma za zadanie wprowadzić do cylindra odpowiednią.
sterowanie wtryskiem co to jest

Czy przydatne?

Definicja Wtryskiem Sterowanie

Co znaczy STEROWANIE WTRYSKIEM: System sterujący wtryskiem paliwa ma za zadanie wprowadzić do cylindra odpowiednią mieszankę paliwa (w odpowiednich proporcjach). Optymalne sterowanie wtryskiem paliwa może przyczynić się i do powiększenia osiągów, i do pomniejszenia zużycia paliwa i emisji zanieczyszczeń.Prodducenci: Bosch, EPS, Hans Pries, Hella, Magneti Marelli, Vemo.

Definicja Sworzeń Wahacza:
Co to jest Sworzeń wahacza jest elementem wahacza, który przykręcony jest do zwrotnicy koła. W zawieszeniach wielowahaczowych występuje oczywiście przy jednym kole sporo wahaczy. Producenci: Tencar sterowanie wtryskiem.
Definicja S Tronic:
Co to jest zautomatyzowana 6-stopniowa przekładnia mechaniczna posiadająca podwójne sprzęgło. Zmiana przełożeń dzieje się automatycznie albo ręcznie. To jest odpowiednik skrzyni DSG w Audi. Dwusprzęgłowa sterowanie wtryskiem.
Definicja Silnik Wankla:
Co to jest spalinowego, którego tłok zamiast ruchu postępowo-zwrotnego wykonuje ruch obrotowy. Technologia przygotowana poprzez niemieckiego konstruktora Felixa Wankla cechuje się prostotą działania i wysoką sterowanie wtryskiem.
Definicja Światła Wewnętrzne:
Co to jest służą do oświetlenia w pierwszej kolejności wnętrza pojazdu, lecz do tej ekipy zalicza się również światła oświetlające schowek, bagażnik czy zbiór zegarów na desce rozdzielczej. Producenci: Hella sterowanie wtryskiem.

Czym jest Sterowanie wtryskiem znaczenie w Słownik na S .

  • Dodano:
  • Autor: