Definicja Wtryskiem Sterowanie. Co znaczy paliwa ma za zadanie wprowadzić do cylindra odpowiednią.
sterowanie wtryskiem co to jest

Czy przydatne?

Definicja Wtryskiem Sterowanie

Co znaczy STEROWANIE WTRYSKIEM: System sterujący wtryskiem paliwa ma za zadanie wprowadzić do cylindra odpowiednią mieszankę paliwa (w odpowiednich proporcjach). Optymalne sterowanie wtryskiem paliwa może przyczynić się i do powiększenia osiągów, i do pomniejszenia zużycia paliwa i emisji zanieczyszczeń.Prodducenci: Bosch, EPS, Hans Pries, Hella, Magneti Marelli, Vemo.

Definicja Skrzynia Korbowa:
Co to jest zwana także kadłubem silnika, to dolna część bloku silnika spalinowego, gdzie znajduje się takie podzespoły jak wał korbowy czy korbowód. Od dołu ograniczona jest miską olejową, zaś od góry sterowanie wtryskiem.
Definicja Świeca Zapłonowa:
Co to jest jeden z głownych przedmiotów układu zapłonowego w silniku zasilanym benzyną (lecz również LPG, CNG, bioetanolem). Jej zadaniem jest doprowadzenie do wyładowania elektrycznego w komorze spalania sterowanie wtryskiem.
Definicja Sonda Lambda:
Co to jest jest ogniwo elektryczne, które posiada wartość napięcia zależną od zawartości tlenu w spalinach. Dlatego urządzeniu gazy wydalane poprzez układ wydechowy są mniej szkodliwe. Pomiar stężenia tlenu w sterowanie wtryskiem.
Definicja Spryskiwacz:
Co to jest system składający się najczęściej z elektrycznej pompki, zbiorniczka i przewodów, którego zadaniem jest rozpryskiwanie płynu do spryskiwaczy (ewentualnie wody) na daną powierzchnię w celu usunięcia sterowanie wtryskiem.

Czym jest Sterowanie wtryskiem znaczenie w Słownik na S .

  • Dodano:
  • Autor: