Definicja Żarowa Świeca. Co znaczy uruchomienia silnika, a użytkowane są w jednostkach.
świeca żarowa co to jest

Czy przydatne?

Definicja Żarowa Świeca

Co znaczy ŚWIECA ŻAROWA: Świece żarowe służą do uruchomienia silnika, a użytkowane są w jednostkach wysokoprężnych, w odróżnieniu do silników benzynowych i użytkowanych w nich świec zapłonowych. Świece żarowe działają podobnie jak grzałka elektryczna, rozgrzewają się do bardzo wysokiej temp. (500-600 st. C.), która jest konieczna do uzyskania zapłonu. W zależności od rodzaju silnika, z wtryskiem pośrednim, bądź bezpośrednim, podgrzanie powietrza ma miejsce w komorze wirowej (wstępnej) albo już bezpośrednio w komorze spalania.Producenci: Beru, Bosch, Denso, Febi, NGK, Iskra, Kager.

Definicja Światła Przeciwmgielne:
Co to jest przeciwmgielne albo przeciwmgłowe służą do oświetlenia drogi w uwarunkowaniach niedostatecznej przejrzystości powietrza, raczej w trakcie mgły. Wyróżniamy przednie i tylne światła przeciwmgielne świeca żarowa.
Definicja Skrzynia Rozdzielcza:
Co to jest rozdzielcza to przekładnia użytkowana w autach o napędzie na więcej niż jedną oś, w tym oczywiście w samochodach terenowych. Skrzynia rozdzielcza służy do rozdziału momentu obrotowego na poszczególne świeca żarowa.
Definicja SMT:
Co to jest Transmission, sekwencyjna skrzynia biegów umożliwia zmianę biegów bez konieczności włączania sprzęgła. Ta zaawansowana metoda została zaczerpnięta z bolidów Formuły 1, gdzie dotąd była użytkowana świeca żarowa.
Definicja Światła Przednie:
Co to jest więc popularnie zwane reflektory, to jeden z głownych przedmiotów wyposażenia samochodu, którego zadaniem jest oświetlenie drogi przed samochodem, a również spowodowanie, iż jesteśmy lepiej widoczni świeca żarowa.

Czym jest Świeca żarowa znaczenie w Słownik na S .

  • Dodano:
  • Autor: