Definicja Żarowa Świeca. Co znaczy uruchomienia silnika, a użytkowane są w jednostkach.
świeca żarowa co to jest

Czy przydatne?

Definicja Żarowa Świeca

Co znaczy ŚWIECA ŻAROWA: Świece żarowe służą do uruchomienia silnika, a użytkowane są w jednostkach wysokoprężnych, w odróżnieniu do silników benzynowych i użytkowanych w nich świec zapłonowych. Świece żarowe działają podobnie jak grzałka elektryczna, rozgrzewają się do bardzo wysokiej temp. (500-600 st. C.), która jest konieczna do uzyskania zapłonu. W zależności od rodzaju silnika, z wtryskiem pośrednim, bądź bezpośrednim, podgrzanie powietrza ma miejsce w komorze wirowej (wstępnej) albo już bezpośrednio w komorze spalania.Producenci: Beru, Bosch, Denso, Febi, NGK, Iskra, Kager.

Definicja Światła Tylne:
Co to jest za zadanie wywołać, aby poruszający się auto był widoczny poprzez innych uczestników ruchu drogowego. Pośród świateł, jakie znajdują się w tylnej części auta obowiązkowo powinny się znajdować świeca żarowa.
Definicja Serwo Hamulca:
Co to jest wspomagająca pompę hamulcową w przepływie płynu hamulcowego do przedmiotów układu hamulcowego przy kołach pojazdu. Serwo to układ wspomagania tego procesu przy udziale podciśnienia działającego na świeca żarowa.
Definicja Skrzynia Rozdzielcza:
Co to jest rozdzielcza to przekładnia użytkowana w autach o napędzie na więcej niż jedną oś, w tym oczywiście w samochodach terenowych. Skrzynia rozdzielcza służy do rozdziału momentu obrotowego na poszczególne świeca żarowa.
Definicja Snow Motion:
Co to jest zaopatrzone w klasyczny mechanizm antypoślizgowy (ASR) umożliwiają regulację poślizgu kółpędnych. Jednak w ekstremalnych uwarunkowaniach eksploatacji ten mechanizm może utrudniać poruszanie się. By świeca żarowa.

Czym jest Świeca żarowa znaczenie w Słownik na S .

  • Dodano:
  • Autor: