Definicja Żarowa Świeca. Co znaczy uruchomienia silnika, a użytkowane są w jednostkach.
świeca żarowa co to jest

Czy przydatne?

Definicja Żarowa Świeca

Co znaczy ŚWIECA ŻAROWA: Świece żarowe służą do uruchomienia silnika, a użytkowane są w jednostkach wysokoprężnych, w odróżnieniu do silników benzynowych i użytkowanych w nich świec zapłonowych. Świece żarowe działają podobnie jak grzałka elektryczna, rozgrzewają się do bardzo wysokiej temp. (500-600 st. C.), która jest konieczna do uzyskania zapłonu. W zależności od rodzaju silnika, z wtryskiem pośrednim, bądź bezpośrednim, podgrzanie powietrza ma miejsce w komorze wirowej (wstępnej) albo już bezpośrednio w komorze spalania.Producenci: Beru, Bosch, Denso, Febi, NGK, Iskra, Kager.

Definicja Sygnał Dźwiękowy:
Co to jest zwany także popularnie klaksonem, to konieczny obiekt wyposażenia każdego samochodu, który służy do ostrzegania o grożącym niebezpieczeństwie innych współuczestników ruchu drogowego dzięki ciągłego i świeca żarowa.
Definicja Światła Wewnętrzne:
Co to jest służą do oświetlenia w pierwszej kolejności wnętrza pojazdu, lecz do tej ekipy zalicza się również światła oświetlające schowek, bagażnik czy zbiór zegarów na desce rozdzielczej. Producenci: Hella świeca żarowa.
Definicja S Tronic:
Co to jest zautomatyzowana 6-stopniowa przekładnia mechaniczna posiadająca podwójne sprzęgło. Zmiana przełożeń dzieje się automatycznie albo ręcznie. To jest odpowiednik skrzyni DSG w Audi. Dwusprzęgłowa świeca żarowa.
Definicja Sterowanie Wtryskiem:
Co to jest wtryskiem paliwa ma za zadanie wprowadzić do cylindra odpowiednią mieszankę paliwa (w odpowiednich proporcjach). Optymalne sterowanie wtryskiem paliwa może przyczynić się i do powiększenia osiągów, i świeca żarowa.

Czym jest Świeca żarowa znaczenie w Słownik na S .

  • Dodano:
  • Autor: