Definicja Targa. Co znaczy złączający w sobie cechy kabrioleta i coupe, gdzie środkową część dachu.
targa co to jest

Czy przydatne?

Definicja Targa

Co znaczy TARGA: To jest rodzaj nadwozia złączający w sobie cechy kabrioleta i coupe, gdzie środkową część dachu jest możliwa do zdemontowania. Za plecami pasażerów znajdują się słupki środkowe wspólnie z pełnowymiarowym pałąkiem bezpieczeństwa. Pierwszym samochodem o nadwoziu typu targa był Triumph TR4. Ta konstrukcja dachu moment swojej największej popularności przeżywała w latach siedemdziesiątych, w Stanach Zjednoczonych kiedy Departament Transportu zabronił produkcji konwencjonalnych kabrioletów na skutek zagrożeń spowodowanych na przykład dachowaniem takiego samochodu.W wyniku tego producenci zaczęli lansować nowy trend, a w międzyczasie Porsche zarejestrowało jako symbol towarowy nazwę Targa. W 1996 po raz pierwszy zadebiutował schemat Porsche 933 Targa, który wyposażono w szklany dach.

Definicja Tempomat Aktywny:
Co to jest zaawansowana wersja konwencjonalnego tempomatu umożliwiającego utrzymywanie stałej prędkości. Wersja czynna pozwala na dynamiczną zmianę ustawionej prędkości w relacji do warunków drogowych. Tempomat targa.
Definicja Turbosprężarka:
Co to jest doładowujące silnik przez wstępne sprężenie powietrza albo mieszanki paliwowo - powietrznej docierającej do komory spalania. Dlatego możliwe jest efektywne powiększenie sprawności silnika. W skład targa.
Definicja Tarcza Sprzęgła:
Co to jest jeden z trzech głównych przedmiotów budowy sprzęgła, jest odpowiedzialna, wraz z tarczą docisku, za przenoszenie napędu z silnika na skrzynię biegów. Ponadto tarcza sprzęgła amortyzuje przeciążenia w targa.
Definicja Tarcze Hamulcowe:
Co to jest tym elementem, który bezpośrednio przyczynia się do wyhamowania pojazdu, w rezultacie tarcia o nie klockami hamulcowymi. Dzięki swoim właściwościom (mniejsza masa, lepsza wydajność, mniejsza targa.

Czym jest Targa znaczenie w Słownik na T .

  • Dodano:
  • Autor: