Definicja Targa. Co znaczy złączający w sobie cechy kabrioleta i coupe, gdzie środkową część dachu.
targa co to jest

Czy przydatne?

Definicja Targa

Co znaczy TARGA: To jest rodzaj nadwozia złączający w sobie cechy kabrioleta i coupe, gdzie środkową część dachu jest możliwa do zdemontowania. Za plecami pasażerów znajdują się słupki środkowe wspólnie z pełnowymiarowym pałąkiem bezpieczeństwa. Pierwszym samochodem o nadwoziu typu targa był Triumph TR4. Ta konstrukcja dachu moment swojej największej popularności przeżywała w latach siedemdziesiątych, w Stanach Zjednoczonych kiedy Departament Transportu zabronił produkcji konwencjonalnych kabrioletów na skutek zagrożeń spowodowanych na przykład dachowaniem takiego samochodu.W wyniku tego producenci zaczęli lansować nowy trend, a w międzyczasie Porsche zarejestrowało jako symbol towarowy nazwę Targa. W 1996 po raz pierwszy zadebiutował schemat Porsche 933 Targa, który wyposażono w szklany dach.

Definicja Termowyłącznik:
Co to jest obiekt układu chłodzenia, którego zadaniem jest sterowanie elektrycznym wentylatorem, w chwili gdy temp. płynu chłodzącego znacznie wzrośnie. Producenci: 4Max, Behr, Febi, Hans Pries, Vernet targa.
Definicja Tłok:
Co to jest obiekt silnika spalinowego (tłokowego), którego zadaniem jest sprężanie mieszanki paliwowo-powietrznej i zamianę jej w siłę, która spowoduje obracanie się silnika. Tłok znajduje się w cylindrze targa.
Definicja Twinport:
Co to jest użytkowana poprzez producenta samochodów marki Opel, w małych silnikach cztero zaworowych. Pozwala ona na efektywne pomniejszenie spalania. Jej działanie bazuje na stosowaniu zwiększonego stopnia targa.
Definicja TCS:
Co to jest Mechanizm, mechanizm kontroli trakcji wykonujący część funkcji za które odpowiedzialny jest ASR. TCS działa na ślizgające się koło, a nie jak silnik, jak w razie poprzedniego. Układ wykonuje część targa.

Czym jest Targa znaczenie w Słownik na T .

  • Dodano:
  • Autor: