Definicja Tcs. Co znaczy mechanizm kontroli trakcji wykonujący część funkcji za które.
co to jest

Czy przydatne?

Definicja Tcs

Co znaczy TCS: Traction Control Mechanizm, mechanizm kontroli trakcji wykonujący część funkcji za które odpowiedzialny jest ASR. TCS działa na ślizgające się koło, a nie jak silnik, jak w razie poprzedniego. Układ wykonuje część funkcji ASR. Działa on na koło, które ślizga się, a nie na silnik. Kiedy jedno albo obydwa koła napędzające ślizgają się na śliskiej nawierzchni pokrytej śniegiem, lodem, piaskiem, błotem bądź także wodą, mechanizm TCS skutkuje ich hamowanie. Urządzenie uaktywnia się przy prędkościach poniżej 30-50 km/h, w zależności od konkretnego modelu. Przeważnie przydaje się ono w trakcie gwałtownego ruszania albo nagłego przyspieszania. Chociaż źle ustawiony mechanizm znacząco obniża osiągi samochodu.Układ włącza się automatycznie z chwilą włączenia kluczyka wyłącznika zapłonu. W nie wszystkich pojazdach można go wyłączyć wyłącznikiem umieszczonym na desce rozdzielczej.

Definicja Tarcze Hamulcowe:
Co to jest tym elementem, który bezpośrednio przyczynia się do wyhamowania pojazdu, w rezultacie tarcia o nie klockami hamulcowymi. Dzięki swoim właściwościom (mniejsza masa, lepsza wydajność, mniejsza tcs.
Definicja Turbosprężarka:
Co to jest doładowujące silnik przez wstępne sprężenie powietrza albo mieszanki paliwowo - powietrznej docierającej do komory spalania. Dlatego możliwe jest efektywne powiększenie sprawności silnika. W skład tcs.
Definicja TPMS:
Co to jest Monitoring Mechanizm, urządzenie umożliwiające bezprzewodową kontrolę ciśnienia powietrza w oponach. Wykorzystywanie tego mechanizmu jest niezbędne w razie używania ogumienia typu run-on-flat. Bez tcs.
Definicja TDI:
Co to jest Injection, technologia zastrzeżona poprzez grupę VAG. To jest silnik wysokoprężny zasilany bezpośrednim wtryskiem do komory spalania. Silniki tego typu są spotykane w samochodach marki Volkswagen tcs.

Czym jest TCS znaczenie w Słownik na T .

  • Dodano:
  • Autor: