Do czego Aktywny Tempomat. Co znaczy konwencjonalnego tempomatu umożliwiającego utrzymywanie stałej.
aktywny tempomat co to jest

Czy przydatne?

Aktywny Tempomat w samochodzie

Co znaczy TEMPOMAT AKTYWNY: To jest zaawansowana wersja konwencjonalnego tempomatu umożliwiającego utrzymywanie stałej prędkości. Wersja czynna pozwala na dynamiczną zmianę ustawionej prędkości w relacji do warunków drogowych. Tempomat czynny poza wyznaczeniem prędkości umożliwia również określenie pożądanego dystansu pomiędzy jadącymi przed nim pojazdami. Utrzymuje on tempo mierząc nieustannie odległości pomiędzy samochodami. Jeśli rozpoczyna się ona zmniejszać, mechanizm redukuje szybkość, tak by zachować gwarantowany odstęp. Gdy droga zostanie zwolniona, auto wraca do początkowej prędkości.

Co znaczy Tłok:
Porównanie obiekt silnika spalinowego (tłokowego), którego zadaniem jest sprężanie mieszanki paliwowo-powietrznej i zamianę jej w siłę, która spowoduje obracanie się silnika. Tłok znajduje się w cylindrze tempomat aktywny co znaczy.
Krzyżówka Tuleja Cylindrowa:
Dlaczego to część silnika spalinowego, gdzie porusza się tłok. Występują dwa typy tulei cylindrycznej - mokra i sucha. W razie tej pierwszej tuleja cylindryczna ma kontakt z płynem chłodzącym, zaś o tulei tempomat aktywny krzyżówka.
Co to jest TCS:
Jak lepiej Mechanizm, mechanizm kontroli trakcji wykonujący część funkcji za które odpowiedzialny jest ASR. TCS działa na ślizgające się koło, a nie jak silnik, jak w razie poprzedniego. Układ wykonuje część tempomat aktywny co to jest.
Słownik Termowyłącznik:
Kiedy obiekt układu chłodzenia, którego zadaniem jest sterowanie elektrycznym wentylatorem, w chwili gdy temp. płynu chłodzącego znacznie wzrośnie. Producenci: 4Max, Behr, Febi, Hans Pries, Vernet tempomat aktywny słownik.

Do czego służy Tempomat aktywny w samochodzie Jak działa T .

  • Dodano:
  • Autor: