Definicja Tempomat. Co znaczy utrzymywanie określonej prędkości, bez znaczenia zcy pojazd porusza.
tempomat co to jest

Czy przydatne?

Definicja Tempomat

Co znaczy TEMPOMAT: Urządzenie umożliwiające utrzymywanie określonej prędkości, bez znaczenia zcy pojazd porusza się po płaskiej czy także pochyłej nawierzchni. Dzięki niemu kierowca może naciskąć pedału przyspieszenia, gdyż dzieje się to automatycznie. tak aby wyłączyć tempomat wystarczy nawet łagodnie naciśnięcie pedału hamulca. To jest powiązane z bezpieczeństwem. W sytuacji wciśnięcia pedału gazu przy włączonym tempomacie, po jego zwolnieniu auto wraca do ustawionej przedtem prędkości. Moda na tempomat nadeszła wprost ze Stanów Zjednoczonych, gdzie zbudowanych jest sporo autostrad biegnących prosto poprzez ogromne obszary. Tempomat może również pomóc w zachowywaniu maksymalnej prędkości w danym obszarze, a również zmniejszaniu ilości spalanego paliwa, dzięki stałej prędkości.

Definicja Tarcza Sprzęgła:
Co to jest jeden z trzech głównych przedmiotów budowy sprzęgła, jest odpowiedzialna, wraz z tarczą docisku, za przenoszenie napędu z silnika na skrzynię biegów. Ponadto tarcza sprzęgła amortyzuje przeciążenia w tempomat co to jest.
Definicja Tiptronic:
Co to jest automatycznej skrzyni biegów, która daje sposobność zmiany sekwencyjnej. Kierowca posiada sposobność jazdy w trybie automatycznym "D", ale do dyspozycji posiada również tryb manualny. W tempomat definicja.
Definicja TDI:
Co to jest Injection, technologia zastrzeżona poprzez grupę VAG. To jest silnik wysokoprężny zasilany bezpośrednim wtryskiem do komory spalania. Silniki tego typu są spotykane w samochodach marki Volkswagen tempomat co znaczy.
Definicja Turbosprężarka:
Co to jest doładowujące silnik przez wstępne sprężenie powietrza albo mieszanki paliwowo - powietrznej docierającej do komory spalania. Dlatego możliwe jest efektywne powiększenie sprawności silnika. W skład tempomat słownik.

Czym jest Tempomat znaczenie w Słownik na T .

  • Dodano:
  • Autor: