Do czego Tłok. Co znaczy silnika spalinowego (tłokowego), którego zadaniem jest sprężanie mieszanki.
tłok co to jest

Czy przydatne?

Tłok w samochodzie

Co znaczy TŁOK: Tłok to ruchomy obiekt silnika spalinowego (tłokowego), którego zadaniem jest sprężanie mieszanki paliwowo-powietrznej i zamianę jej w siłę, która spowoduje obracanie się silnika. Tłok znajduje się w cylindrze, gdzie się porusza w górę i w dół z prędkością kilku tys. razy na minutę, i poza swoim kluczowym zadaniem usuwa również z niego gromadzące się spaliny.Producenci: Goetze Motorenteile.

Co znaczy TDI:
Porównanie Injection, technologia zastrzeżona poprzez grupę VAG. To jest silnik wysokoprężny zasilany bezpośrednim wtryskiem do komory spalania. Silniki tego typu są spotykane w samochodach marki Volkswagen tłok co znaczy.
Krzyżówka TCS:
Dlaczego Mechanizm, mechanizm kontroli trakcji wykonujący część funkcji za które odpowiedzialny jest ASR. TCS działa na ślizgające się koło, a nie jak silnik, jak w razie poprzedniego. Układ wykonuje część tłok krzyżówka.
Co to jest Tarcza Sprzęgła:
Jak lepiej jeden z trzech głównych przedmiotów budowy sprzęgła, jest odpowiedzialna, wraz z tarczą docisku, za przenoszenie napędu z silnika na skrzynię biegów. Ponadto tarcza sprzęgła amortyzuje przeciążenia w tłok co to jest.
Słownik TPMS:
Kiedy Monitoring Mechanizm, urządzenie umożliwiające bezprzewodową kontrolę ciśnienia powietrza w oponach. Wykorzystywanie tego mechanizmu jest niezbędne w razie używania ogumienia typu run-on-flat. Bez tłok słownik.

Do czego służy Tłok w samochodzie Jak działa T .

  • Dodano:
  • Autor: