Definicja Tłok. Co znaczy silnika spalinowego (tłokowego), którego zadaniem jest sprężanie.
tłok co to jest

Czy przydatne?

Definicja Tłok

Co znaczy TŁOK: Tłok to ruchomy obiekt silnika spalinowego (tłokowego), którego zadaniem jest sprężanie mieszanki paliwowo-powietrznej i zamianę jej w siłę, która spowoduje obracanie się silnika. Tłok znajduje się w cylindrze, gdzie się porusza w górę i w dół z prędkością kilku tys. razy na minutę, i poza swoim kluczowym zadaniem usuwa również z niego gromadzące się spaliny.Producenci: Goetze Motorenteile.

Definicja Turbosprężarka:
Co to jest doładowujące silnik przez wstępne sprężenie powietrza albo mieszanki paliwowo - powietrznej docierającej do komory spalania. Dlatego możliwe jest efektywne powiększenie sprawności silnika. W skład tłok co to jest.
Definicja Targa:
Co to jest nadwozia złączający w sobie cechy kabrioleta i coupe, gdzie środkową część dachu jest możliwa do zdemontowania. Za plecami pasażerów znajdują się słupki środkowe wspólnie z pełnowymiarowym pałąkiem tłok definicja.
Definicja Tarcza Sprzęgła:
Co to jest jeden z trzech głównych przedmiotów budowy sprzęgła, jest odpowiedzialna, wraz z tarczą docisku, za przenoszenie napędu z silnika na skrzynię biegów. Ponadto tarcza sprzęgła amortyzuje przeciążenia w tłok co znaczy.
Definicja TCS:
Co to jest Mechanizm, mechanizm kontroli trakcji wykonujący część funkcji za które odpowiedzialny jest ASR. TCS działa na ślizgające się koło, a nie jak silnik, jak w razie poprzedniego. Układ wykonuje część tłok słownik.

Czym jest Tłok znaczenie w Słownik na T .

  • Dodano:
  • Autor: