Definicja Tłok. Co znaczy silnika spalinowego (tłokowego), którego zadaniem jest sprężanie.
tłok co to jest

Czy przydatne?

Definicja Tłok

Co znaczy TŁOK: Tłok to ruchomy obiekt silnika spalinowego (tłokowego), którego zadaniem jest sprężanie mieszanki paliwowo-powietrznej i zamianę jej w siłę, która spowoduje obracanie się silnika. Tłok znajduje się w cylindrze, gdzie się porusza w górę i w dół z prędkością kilku tys. razy na minutę, i poza swoim kluczowym zadaniem usuwa również z niego gromadzące się spaliny.Producenci: Goetze Motorenteile.

Definicja Tiptronic:
Co to jest automatycznej skrzyni biegów, która daje sposobność zmiany sekwencyjnej. Kierowca posiada sposobność jazdy w trybie automatycznym "D", ale do dyspozycji posiada również tryb manualny. W tłok.
Definicja Twin Spark:
Co to jest polegająca na zamontowaniu podwójnego zapłonu. Dokładniej mówiąc na każdy cylinder auta przypadają dwie świece zapłonowe, które dają na raz dwie iskry zapewniające niezawodny zapłon mieszanki tłok.
Definicja TCS:
Co to jest Mechanizm, mechanizm kontroli trakcji wykonujący część funkcji za które odpowiedzialny jest ASR. TCS działa na ślizgające się koło, a nie jak silnik, jak w razie poprzedniego. Układ wykonuje część tłok.
Definicja Termostat:
Co to jest układu chłodzenia, który jest odpowiedzialny za utrzymanie optymalnej temp. pracy dla silnika, aby nie doszło do jego przegrzania ani do przechłodzenia, co może przyczynić się do spadku jego tłok.

Czym jest Tłok znaczenie w Słownik na T .

  • Dodano:
  • Autor: