Definicja Cylindrowa Tuleja. Co znaczy silnika spalinowego, gdzie porusza się tłok. Występują dwa.
tuleja cylindrowa co to jest

Czy przydatne?

Definicja Cylindrowa Tuleja

Co znaczy TULEJA CYLINDROWA: Tuleja cylindrowa to część silnika spalinowego, gdzie porusza się tłok. Występują dwa typy tulei cylindrycznej - mokra i sucha. W razie tej pierwszej tuleja cylindryczna ma kontakt z płynem chłodzącym, zaś o tulei suchej mówimy w wypadku, gdy nie styka się ona z cieczą chłodzącą.Producenci: AE, Goetze Motorenteile, KS, Mahle.

Definicja Twinport:
Co to jest użytkowana poprzez producenta samochodów marki Opel, w małych silnikach cztero zaworowych. Pozwala ona na efektywne pomniejszenie spalania. Jej działanie bazuje na stosowaniu zwiększonego stopnia tuleja cylindrowa.
Definicja TPMS:
Co to jest Monitoring Mechanizm, urządzenie umożliwiające bezprzewodową kontrolę ciśnienia powietrza w oponach. Wykorzystywanie tego mechanizmu jest niezbędne w razie używania ogumienia typu run-on-flat. Bez tuleja cylindrowa.
Definicja Tłok:
Co to jest obiekt silnika spalinowego (tłokowego), którego zadaniem jest sprężanie mieszanki paliwowo-powietrznej i zamianę jej w siłę, która spowoduje obracanie się silnika. Tłok znajduje się w cylindrze tuleja cylindrowa.
Definicja Termowyłącznik:
Co to jest obiekt układu chłodzenia, którego zadaniem jest sterowanie elektrycznym wentylatorem, w chwili gdy temp. płynu chłodzącego znacznie wzrośnie. Producenci: 4Max, Behr, Febi, Hans Pries, Vernet tuleja cylindrowa.

Czym jest Tuleja cylindrowa znaczenie w Słownik na T .

  • Dodano:
  • Autor: