Do czego Cylindrowa Tuleja. Co znaczy silnika spalinowego, gdzie porusza się tłok. Występują dwa.
cylindrowa tuleja co to jest

Czy przydatne?

Cylindrowa Tuleja w samochodzie

Co znaczy TULEJA CYLINDROWA: Tuleja cylindrowa to część silnika spalinowego, gdzie porusza się tłok. Występują dwa typy tulei cylindrycznej - mokra i sucha. W razie tej pierwszej tuleja cylindryczna ma kontakt z płynem chłodzącym, zaś o tulei suchej mówimy w wypadku, gdy nie styka się ona z cieczą chłodzącą.Producenci: AE, Goetze Motorenteile, KS, Mahle.

Co znaczy Targa:
Porównanie nadwozia złączający w sobie cechy kabrioleta i coupe, gdzie środkową część dachu jest możliwa do zdemontowania. Za plecami pasażerów znajdują się słupki środkowe wspólnie z pełnowymiarowym pałąkiem tuleja cylindrowa co znaczy.
Krzyżówka Tiptronic:
Dlaczego automatycznej skrzyni biegów, która daje sposobność zmiany sekwencyjnej. Kierowca posiada sposobność jazdy w trybie automatycznym "D", ale do dyspozycji posiada również tryb manualny. W tuleja cylindrowa krzyżówka.
Co to jest Tarcze Hamulcowe:
Jak lepiej tym elementem, który bezpośrednio przyczynia się do wyhamowania pojazdu, w rezultacie tarcia o nie klockami hamulcowymi. Dzięki swoim właściwościom (mniejsza masa, lepsza wydajność, mniejsza tuleja cylindrowa co to jest.
Słownik TPMS:
Kiedy Monitoring Mechanizm, urządzenie umożliwiające bezprzewodową kontrolę ciśnienia powietrza w oponach. Wykorzystywanie tego mechanizmu jest niezbędne w razie używania ogumienia typu run-on-flat. Bez tuleja cylindrowa słownik.

Do czego służy Tuleja cylindrowa w samochodzie Jak działa T .

  • Dodano:
  • Autor: