Definicja Cylindrowa Tuleja. Co znaczy silnika spalinowego, gdzie porusza się tłok. Występują dwa.
tuleja cylindrowa co to jest

Czy przydatne?

Definicja Cylindrowa Tuleja

Co znaczy TULEJA CYLINDROWA: Tuleja cylindrowa to część silnika spalinowego, gdzie porusza się tłok. Występują dwa typy tulei cylindrycznej - mokra i sucha. W razie tej pierwszej tuleja cylindryczna ma kontakt z płynem chłodzącym, zaś o tulei suchej mówimy w wypadku, gdy nie styka się ona z cieczą chłodzącą.Producenci: AE, Goetze Motorenteile, KS, Mahle.

Definicja Targa:
Co to jest nadwozia złączający w sobie cechy kabrioleta i coupe, gdzie środkową część dachu jest możliwa do zdemontowania. Za plecami pasażerów znajdują się słupki środkowe wspólnie z pełnowymiarowym pałąkiem tuleja cylindrowa.
Definicja Tempomat:
Co to jest umożliwiające utrzymywanie określonej prędkości, bez znaczenia zcy pojazd porusza się po płaskiej czy także pochyłej nawierzchni. Dzięki niemu kierowca może naciskąć pedału przyspieszenia, gdyż tuleja cylindrowa.
Definicja Turbosprężarka:
Co to jest doładowujące silnik przez wstępne sprężenie powietrza albo mieszanki paliwowo - powietrznej docierającej do komory spalania. Dlatego możliwe jest efektywne powiększenie sprawności silnika. W skład tuleja cylindrowa.
Definicja TPMS:
Co to jest Monitoring Mechanizm, urządzenie umożliwiające bezprzewodową kontrolę ciśnienia powietrza w oponach. Wykorzystywanie tego mechanizmu jest niezbędne w razie używania ogumienia typu run-on-flat. Bez tuleja cylindrowa.

Czym jest Tuleja cylindrowa znaczenie w Słownik na T .

  • Dodano:
  • Autor: