Definicja Cylindrowa Tuleja. Co znaczy silnika spalinowego, gdzie porusza się tłok. Występują dwa.
tuleja cylindrowa co to jest

Czy przydatne?

Definicja Cylindrowa Tuleja

Co znaczy TULEJA CYLINDROWA: Tuleja cylindrowa to część silnika spalinowego, gdzie porusza się tłok. Występują dwa typy tulei cylindrycznej - mokra i sucha. W razie tej pierwszej tuleja cylindryczna ma kontakt z płynem chłodzącym, zaś o tulei suchej mówimy w wypadku, gdy nie styka się ona z cieczą chłodzącą.Producenci: AE, Goetze Motorenteile, KS, Mahle.

Definicja Tłok:
Co to jest obiekt silnika spalinowego (tłokowego), którego zadaniem jest sprężanie mieszanki paliwowo-powietrznej i zamianę jej w siłę, która spowoduje obracanie się silnika. Tłok znajduje się w cylindrze tuleja cylindrowa.
Definicja Tarcze Hamulcowe:
Co to jest tym elementem, który bezpośrednio przyczynia się do wyhamowania pojazdu, w rezultacie tarcia o nie klockami hamulcowymi. Dzięki swoim właściwościom (mniejsza masa, lepsza wydajność, mniejsza tuleja cylindrowa.
Definicja TPMS:
Co to jest Monitoring Mechanizm, urządzenie umożliwiające bezprzewodową kontrolę ciśnienia powietrza w oponach. Wykorzystywanie tego mechanizmu jest niezbędne w razie używania ogumienia typu run-on-flat. Bez tuleja cylindrowa.
Definicja Tarcza Sprzęgła:
Co to jest jeden z trzech głównych przedmiotów budowy sprzęgła, jest odpowiedzialna, wraz z tarczą docisku, za przenoszenie napędu z silnika na skrzynię biegów. Ponadto tarcza sprzęgła amortyzuje przeciążenia w tuleja cylindrowa.

Czym jest Tuleja cylindrowa znaczenie w Słownik na T .

  • Dodano:
  • Autor: