Definicja Twinport. Co znaczy użytkowana poprzez producenta samochodów marki Opel, w małych.
twinport co to jest

Czy przydatne?

Definicja Twinport

Co znaczy TWINPORT: To jest technologia użytkowana poprzez producenta samochodów marki Opel, w małych silnikach cztero zaworowych. Pozwala ona na efektywne pomniejszenie spalania. Jej działanie bazuje na stosowaniu zwiększonego stopnia recyrkulacji spalin, a również zmiennej kontroli pracy wlotowego wałka rozrządu. Pozwala to na kilkuprocentowe pomniejszenie zapotrzebowania na paliwo. Pomniejszone są tak zwany utraty przepustnicowe w silnikach o zapłonie iskrowym, dzięki wykorzystaniu kilku innowacji. W silniku typu Twinport przy częściowym obciążeniu silnik dostaję większy stopień wypełnienia komory cylindra, dzięki wprowadzeniu do niej bliźniaczą komorą mieszanki spalonej przedtem.Takie rozwiązanie pozwala również na wykorzystywanie tylko jednego katalizatora. Nie jest już niezbędne montowanie dodatkowego, który byłby odpowiedzialny za dopalanie tlenków azotu. Teraz dzieje się to w komorach spalania.

Definicja Targa:
Co to jest nadwozia złączający w sobie cechy kabrioleta i coupe, gdzie środkową część dachu jest możliwa do zdemontowania. Za plecami pasażerów znajdują się słupki środkowe wspólnie z pełnowymiarowym pałąkiem twinport.
Definicja Termowyłącznik:
Co to jest obiekt układu chłodzenia, którego zadaniem jest sterowanie elektrycznym wentylatorem, w chwili gdy temp. płynu chłodzącego znacznie wzrośnie. Producenci: 4Max, Behr, Febi, Hans Pries, Vernet twinport.
Definicja Termostat:
Co to jest układu chłodzenia, który jest odpowiedzialny za utrzymanie optymalnej temp. pracy dla silnika, aby nie doszło do jego przegrzania ani do przechłodzenia, co może przyczynić się do spadku jego twinport.
Definicja TCS:
Co to jest Mechanizm, mechanizm kontroli trakcji wykonujący część funkcji za które odpowiedzialny jest ASR. TCS działa na ślizgające się koło, a nie jak silnik, jak w razie poprzedniego. Układ wykonuje część twinport.

Czym jest Twinport znaczenie w Słownik na T .

  • Dodano:
  • Autor: