Definicja Układ wtrysku oleju napędowego. Co znaczy napędowego ma za zadanie doprowadzenie do.
układ wtrysku oleju napędowego co to jest

Czy przydatne?

Definicja Układ wtrysku oleju napędowego

Co znaczy UKŁAD WTRYSKU OLEJU NAPĘDOWEGO: Układ wtrysku oleju napędowego ma za zadanie doprowadzenie do rozpylenia paliwa w komorze spalania. Aczkolwiek pośród użytkowanych układów wtyskowych użytkowane były również różnego rodzaju mechaniczne układy wtryskowe, to aktualnie nowoczesne układy opierają się o układ typu common rail, rzadziej już o układ z pompowtryskiwaczami.Producenci: Bosch, Delphi, Hans Pries, Meat&Doria.

Definicja Uszczelka Głowicy:
Co to jest ma przeciwdziałać nieszczelnościom, jakie mogą się pojawić między żeliwnym blokiem a aluminiową głowicą, a które mogą być rezultatem innych reakcji na wysoką temperaturę bloku i głowicy układ wtrysku oleju napędowego.
Definicja Uwarstwione Spalanie:
Co to jest odbywający się w komorze spalania silnika z zapłonem iskrowym, który jest zasilany ubogą mieszanką. Wtryskiwacze dostarczają paliwo w taki sposób, tak aby bogata w paliwo mieszanka gromadziła się w układ wtrysku oleju napędowego.
Definicja Układ Holowniczy:
Co to jest holowniczego samochodu wchodzą takie przedmioty jak hak holowniczy, elektroniczne moduły do haka z zestawem przewodów dla świateł przyczepy, główka haka, obiekt montażowy i linka holownicza układ wtrysku oleju napędowego.
Definicja Uszczelki Półosi:
Co to jest np. w formie simmeringu tylnego mostu (półosi), mają zapobiegać powstawaniu nieszczelności w tym elemencie układu napędowego, łączącym skrzynię biegów albo tylny most z kołem. Producenci: Corteco układ wtrysku oleju napędowego.

Czym jest Układ wtrysku oleju napędowego znaczenie w Słownik na U .

  • Dodano:
  • Autor: