Definicja Wydechowego Kolektora Uszczelka. Co znaczy wydechowego, który gromadzi zanieczyszczenia z.
uszczelka kolektora co to jest

Czy przydatne?

Definicja Wydechowego Kolektora Uszczelka

Co znaczy USZCZELKA KOLEKTORA WYDECHOWEGO: Uszczelka kolektora wydechowego, który gromadzi zanieczyszczenia z cylindrów, ma zabezpieczyć układ wydechowy przed nieszczelnościami. Nieszczelności te mogą wywołać gorszą pracę katalizatora, sondy lambda, a nawet zmniejszyć komfort jazdy, przyczyniając się równocześnie do pogorszenia wydzielanych zanieczyszczeń.Producenci: 4Max, Ajusa, Elring, Febi, Goetze Motorenteile, Hans Pries, Elwis Royal.

Definicja Uszczelniacze Wału Korbowego:
Co to jest korbowego (przeważnie simmeringi) są odpowiedzialne za niedopuszczenie do wycieków oleju na połączeniach wału korbowego. W przypadku występowania przecieków konieczna jest zamiana uszczelniacza, co uszczelka kolektora wydechowego.
Definicja Uszczelki Dyferencjału:
Co to jest dyferencjału mają zapobiegać stworzeniu nieszczelności w dyferencjalne, zwanym także kolokwialnie mechanizmem różnicowym, a którego zadaniem jest przekazywanie jednakowego momentu obrotowego na oba uszczelka kolektora wydechowego.
Definicja Układ Holowniczy:
Co to jest holowniczego samochodu wchodzą takie przedmioty jak hak holowniczy, elektroniczne moduły do haka z zestawem przewodów dla świateł przyczepy, główka haka, obiekt montażowy i linka holownicza uszczelka kolektora wydechowego.
Definicja Uwarstwione Spalanie:
Co to jest odbywający się w komorze spalania silnika z zapłonem iskrowym, który jest zasilany ubogą mieszanką. Wtryskiwacze dostarczają paliwo w taki sposób, tak aby bogata w paliwo mieszanka gromadziła się w uszczelka kolektora wydechowego.

Czym jest Uszczelka kolektora znaczenie w Słownik na U .

  • Dodano:
  • Autor: