Definicja Uszczelki. Co znaczy mającym na celu zapobieganie powstawaniu nieszczelności i będącym.
uszczelki co to jest

Czy przydatne?

Definicja Uszczelki

Co znaczy USZCZELKI: Uszczelki są elementem mającym na celu zapobieganie powstawaniu nieszczelności i będącym tego skutkiem wycieków na styku dwóch różnych przedmiotów. Wykonane przeważnie z gumy albo innego tworzywa sztucznego uszczelki, o różnym kształcie, w samochodach mają wykorzystanie niemal we wszystkich podzespołach, gdzie pojawia się różnego rodzaju ciecz (na przykład silnik, miska olejowa, głowica, klimatyzacja, wałek rozrządu etc). Z racji na to, że regularnie pracują w dość sporych temperaturach przy zmieniającym się ciśnieniu, należą do przedmiotów, które regularnie muszą być wymieniane.Producenci: Aci, Elring, Goetze Motorenteile, 4Max.

Definicja Uszczelki Dyferencjału:
Co to jest dyferencjału mają zapobiegać stworzeniu nieszczelności w dyferencjalne, zwanym także kolokwialnie mechanizmem różnicowym, a którego zadaniem jest przekazywanie jednakowego momentu obrotowego na oba uszczelki.
Definicja Układ Chłodzenia:
Co to jest układu jest zapobieżenie wzrostu temp. silnika powyżej max. (150 stopni Celsjusza) i utrzymanie jej w optymalnym zakresie 90-100 stopni Celsjusza. Układ chłodzenia może pracować w sposób bezpośredni uszczelki.
Definicja Układ Wtrysku Benzyny:
Co to jest benzyny jest odpowiedzialny za utrzymanie odpowiedniego, stałego składu mieszanki paliwowo-powietrznej, jaka jest wtryskiwana do kanału ssącego. W zależności od objętości zassanego powietrza układ uszczelki.
Definicja Uwarstwione Spalanie:
Co to jest odbywający się w komorze spalania silnika z zapłonem iskrowym, który jest zasilany ubogą mieszanką. Wtryskiwacze dostarczają paliwo w taki sposób, tak aby bogata w paliwo mieszanka gromadziła się w uszczelki.

Czym jest Uszczelki znaczenie w Słownik na U .

  • Dodano:
  • Autor: