Definicja Zaworowe Uszczelniacze. Co znaczy założone w poruszających się w tulei prowadzącej.
uszczelniacze zaworowe co to jest

Czy przydatne?

Definicja Zaworowe Uszczelniacze

Co znaczy USZCZELNIACZE ZAWOROWE: Uszczelniacze zaworowe, założone w poruszających się w tulei prowadzącej zaworach, mają za zadanie przeciwdziałać rozszczelnianiu się układu rozrządu. Bez odpowiedniego uszczelnienia, poruszające się w tulei zawory o kształcie pręta, powodowałyby zbyt spory ubytek oleju w silniku, który mógłby przeciekać z głowicy do cylindra.Producenci: 4Max, Corteco, Elring, Febi, Goetze, Hans Pries, Lema.

Definicja Uszczelka Głowicy:
Co to jest ma przeciwdziałać nieszczelnościom, jakie mogą się pojawić między żeliwnym blokiem a aluminiową głowicą, a które mogą być rezultatem innych reakcji na wysoką temperaturę bloku i głowicy uszczelniacze zaworowe.
Definicja Uszczelka Miski Olejowej:
Co to jest Uszczelka w zbiorniku na olej smarujący, zapobiegająca wyciekom. Producenci: HPR, Elring uszczelniacze zaworowe.
Definicja Układ Holowniczy:
Co to jest holowniczego samochodu wchodzą takie przedmioty jak hak holowniczy, elektroniczne moduły do haka z zestawem przewodów dla świateł przyczepy, główka haka, obiekt montażowy i linka holownicza uszczelniacze zaworowe.
Definicja Uszczelki Półosi:
Co to jest np. w formie simmeringu tylnego mostu (półosi), mają zapobiegać powstawaniu nieszczelności w tym elemencie układu napędowego, łączącym skrzynię biegów albo tylny most z kołem. Producenci: Corteco uszczelniacze zaworowe.

Czym jest Uszczelniacze zaworowe znaczenie w Słownik na U .

  • Dodano:
  • Autor: