Do czego Spalanie Uwarstwione. Co znaczy się w komorze spalania silnika z zapłonem iskrowym, który.
spalanie uwarstwione co to jest

Czy przydatne?

Spalanie Uwarstwione w samochodzie

Co znaczy UWARSTWIONE SPALANIE: To jest mechanizm odbywający się w komorze spalania silnika z zapłonem iskrowym, który jest zasilany ubogą mieszanką. Wtryskiwacze dostarczają paliwo w taki sposób, tak aby bogata w paliwo mieszanka gromadziła się w najbliższej okolicy elektrod świecy. W pozostałej części cylindra powietrze pozostaje praktycznie czyste. Dlatego silnik ma wyższą sprawność, zużywając tym samym mniejszą liczba paliwa. Uwarstwione spalanie jest najłatwiejsze do uzyskania przy wtrysku bezpośrednim. Działa ono przy częściowych uchyleniach przepustnicy, by nie zmniejszać max. osiągów silnika.

Co znaczy Uszczelki:
Porównanie elementem mającym na celu zapobieganie powstawaniu nieszczelności i będącym tego skutkiem wycieków na styku dwóch różnych przedmiotów. Wykonane przeważnie z gumy albo innego tworzywa sztucznego uwarstwione spalanie co znaczy.
Krzyżówka Układ Wspomagania Hamulców:
Dlaczego hamulców zapewnia skuteczne działanie układu hamulcowego bez potrzeby użycia nadmiernej siły. W swoim działaniu układ wspomagania hamulców użytkowany przy powszechnie dziś stosowanych hydraulicznych uwarstwione spalanie krzyżówka.
Co to jest Uszczelka Miski Olejowej:
Jak lepiej Uszczelka w zbiorniku na olej smarujący, zapobiegająca wyciekom. Producenci: HPR, Elring uwarstwione spalanie co to jest.
Słownik Uszczelniacze Zaworowe:
Kiedy zaworowe, założone w poruszających się w tulei prowadzącej zaworach, mają za zadanie przeciwdziałać rozszczelnianiu się układu rozrządu. Bez odpowiedniego uszczelnienia, poruszające się w tulei uwarstwione spalanie słownik.

Do czego służy Uwarstwione spalanie w samochodzie Jak działa U .

  • Dodano:
  • Autor: