Do czego Van. Co znaczy wielozadaniowego. Przeważnie jedno, choć czasami dwubryłowe. Charakteryzują.
co to jest

Czy przydatne?

Van w samochodzie

Co znaczy VAN: To jest typ nadwozia wielozadaniowego. Przeważnie jedno, choć czasami dwubryłowe. Charakteryzują je znaczące wymiary, dzięki którym w jego wnętrzu może zmieścić się nawet 7 czy 8 osób. Samochody o takim nadwoziu są zaopatrzone przeważnie w pięcioro drzwi. Polska nazwa pochodzi od angielskiego słowa van, oznaczającego auto dostawczy typu furgon, z kolei w nie wszystkich państwach ten typ nadwozia ustala się jako MPV albo minivan.

Co znaczy VDA:
Porównanie Verband der Automobilindustrie, Niemieckie Stowarzyszenie Branży Motoryzacyjnej van co znaczy.
Krzyżówka VGRS:
Dlaczego Steering, Zmienne przełożenie układu kierowniczego. Przy manewrowaniu samochodem z niewielką prędkością mechanizm dostosowuje układ kierowniczy tak, by niewielkie ruchy kierownicy pozwalały na spory van krzyżówka.
Co to jest VIS:
Jak lepiej konkretnym egzemplarzu auta. To jest ostatnie osiem znaków kodu VIN, nie mniej jednak ostatnie cztery są cyframi. Producent umieszcza tam najczęsciej datę produkcji i zakład, gdzie zmontowano auto van co to jest.
Słownik VSC+:
Kiedy Control+, błyskotliwe rozwinięcie mechanizmu stabilizacji toru jazdy. Najnowsza wersja współpracuje dodatkowo z układem wspomagania kierownicy zmieniając w nim ciśnienie tak, aby nawet błędne reakcje van słownik.

Do czego służy Van w samochodzie Jak działa V .

  • Dodano:
  • Autor: