Definicja Van. Co znaczy wielozadaniowego. Przeważnie jedno, choć czasami dwubryłowe.
co to jest

Czy przydatne?

Definicja Van

Co znaczy VAN: To jest typ nadwozia wielozadaniowego. Przeważnie jedno, choć czasami dwubryłowe. Charakteryzują je znaczące wymiary, dzięki którym w jego wnętrzu może zmieścić się nawet 7 czy 8 osób. Samochody o takim nadwoziu są zaopatrzone przeważnie w pięcioro drzwi. Polska nazwa pochodzi od angielskiego słowa van, oznaczającego auto dostawczy typu furgon, z kolei w nie wszystkich państwach ten typ nadwozia ustala się jako MPV albo minivan.

Definicja VDS:
Co to jest Część kodu VIN opisująca typ pojazdu. Złożona jest z sześciu znaków, znajdujących się w kodzie VIN na miejscach od 4 do 9. Zawarty jest w nim ogólny opis i charakterystyka pojazdu van.
Definicja VVT-I:
Co to jest silnika wytwarzany poprzez Toyotę. Zaimplementowano w niego technologię polegającą na wydłużeniu czasów otwarcia zaworów dolotowych przy wyższych prędkościach obrotowych silnika. Takie rozwiązanie van.
Definicja VIN:
Co to jest Indentification Numer, to jest złożony zbiór znaków, którym oznaczany jest każdy wyprodukowany auto. Kolokwialnie nazywa się go również numerem nadwozia. Celem jego umieszczania jest umożliwienie van.
Definicja VTD:
Co to jest Distribution, zmienny rozdział momentu obrotowego. To jest rozwiązanie użytkowane poprzez Subaru w pojazdach z napędem na wszystkie koła. Złożona jest z układu automatycznego, który używa sterowanego van.

Czym jest Van znaczenie w Słownik na V .

  • Dodano:
  • Autor: