Definicja Van. Co znaczy wielozadaniowego. Przeważnie jedno, choć czasami dwubryłowe.
co to jest

Czy przydatne?

Definicja Van

Co znaczy VAN: To jest typ nadwozia wielozadaniowego. Przeważnie jedno, choć czasami dwubryłowe. Charakteryzują je znaczące wymiary, dzięki którym w jego wnętrzu może zmieścić się nawet 7 czy 8 osób. Samochody o takim nadwoziu są zaopatrzone przeważnie w pięcioro drzwi. Polska nazwa pochodzi od angielskiego słowa van, oznaczającego auto dostawczy typu furgon, z kolei w nie wszystkich państwach ten typ nadwozia ustala się jako MPV albo minivan.

Definicja VTG:
Co to jest Geometry, turbina o zmiennej geometrii. To jest typ turbosprężarki, który jest różna od standardowej wersji kątem natarcia spalin w relacji do łopatek. Jest on regulowany w zależności od tego jak w van.
Definicja VIS:
Co to jest konkretnym egzemplarzu auta. To jest ostatnie osiem znaków kodu VIN, nie mniej jednak ostatnie cztery są cyframi. Producent umieszcza tam najczęsciej datę produkcji i zakład, gdzie zmontowano auto van.
Definicja VDC:
Co to jest Control, odpowiednik ESP, mechanizm użytkowany w samochodach z napędem na wszystkie koła. Jego zadaniem jest poprawa trakcji w przypadkach niezwykłych, takich jak poślizg, nadsterowność albo van.
Definicja VGRS:
Co to jest Steering, Zmienne przełożenie układu kierowniczego. Przy manewrowaniu samochodem z niewielką prędkością mechanizm dostosowuje układ kierowniczy tak, by niewielkie ruchy kierownicy pozwalały na spory van.

Czym jest Van znaczenie w Słownik na V .

  • Dodano:
  • Autor: