Definicja Vdc. Co znaczy odpowiednik ESP, mechanizm użytkowany w samochodach z napędem na wszystkie.
co to jest

Czy przydatne?

Definicja Vdc

Co znaczy VDC: Vehicle Dynamic Control, odpowiednik ESP, mechanizm użytkowany w samochodach z napędem na wszystkie koła. Jego zadaniem jest poprawa trakcji w przypadkach niezwykłych, takich jak poślizg, nadsterowność albo podsterowność, buksowanie kół czy w trakcie gwałtownych manewrów. Układ jest odpowiedzialny za utrzymywanie stabilności kierunku jazdy w różnych uwarunkowaniach. By było to możliwe, układ porównuje faktyczny stan samochodu z takim jaki powinien być przez odbieranie sygnałów z czujników kąta wychylenia kierownicy, przyspieszenia albo prędkości poszczególnych kół. W dalszym ciągu mechanizm sprawdza czy auto porusza się w taki sposób, jak chciał kierowca, a koła mają prędkości które wynikają z wartości dla danego łuku.

Definicja VTD:
Co to jest Distribution, zmienny rozdział momentu obrotowego. To jest rozwiązanie użytkowane poprzez Subaru w pojazdach z napędem na wszystkie koła. Złożona jest z układu automatycznego, który używa sterowanego vdc co to jest.
Definicja VTG:
Co to jest Geometry, turbina o zmiennej geometrii. To jest typ turbosprężarki, który jest różna od standardowej wersji kątem natarcia spalin w relacji do łopatek. Jest on regulowany w zależności od tego jak w vdc definicja.
Definicja VGRS:
Co to jest Steering, Zmienne przełożenie układu kierowniczego. Przy manewrowaniu samochodem z niewielką prędkością mechanizm dostosowuje układ kierowniczy tak, by niewielkie ruchy kierownicy pozwalały na spory vdc co znaczy.
Definicja VSC+:
Co to jest Control+, błyskotliwe rozwinięcie mechanizmu stabilizacji toru jazdy. Najnowsza wersja współpracuje dodatkowo z układem wspomagania kierownicy zmieniając w nim ciśnienie tak, aby nawet błędne reakcje vdc słownik.

Czym jest VDC znaczenie w Słownik na V .

  • Dodano:
  • Autor: