Do czego Vdc. Co znaczy odpowiednik ESP, mechanizm użytkowany w samochodach z napędem na wszystkie.
co to jest

Czy przydatne?

Vdc w samochodzie

Co znaczy VDC: Vehicle Dynamic Control, odpowiednik ESP, mechanizm użytkowany w samochodach z napędem na wszystkie koła. Jego zadaniem jest poprawa trakcji w przypadkach niezwykłych, takich jak poślizg, nadsterowność albo podsterowność, buksowanie kół czy w trakcie gwałtownych manewrów. Układ jest odpowiedzialny za utrzymywanie stabilności kierunku jazdy w różnych uwarunkowaniach. By było to możliwe, układ porównuje faktyczny stan samochodu z takim jaki powinien być przez odbieranie sygnałów z czujników kąta wychylenia kierownicy, przyspieszenia albo prędkości poszczególnych kół. W dalszym ciągu mechanizm sprawdza czy auto porusza się w taki sposób, jak chciał kierowca, a koła mają prędkości które wynikają z wartości dla danego łuku.

Co znaczy VTD:
Porównanie Distribution, zmienny rozdział momentu obrotowego. To jest rozwiązanie użytkowane poprzez Subaru w pojazdach z napędem na wszystkie koła. Złożona jest z układu automatycznego, który używa sterowanego vdc co znaczy.
Krzyżówka VVT-I:
Dlaczego silnika wytwarzany poprzez Toyotę. Zaimplementowano w niego technologię polegającą na wydłużeniu czasów otwarcia zaworów dolotowych przy wyższych prędkościach obrotowych silnika. Takie rozwiązanie vdc krzyżówka.
Co to jest VIN:
Jak lepiej Indentification Numer, to jest złożony zbiór znaków, którym oznaczany jest każdy wyprodukowany auto. Kolokwialnie nazywa się go również numerem nadwozia. Celem jego umieszczania jest umożliwienie vdc co to jest.
Słownik VDS:
Kiedy Część kodu VIN opisująca typ pojazdu. Złożona jest z sześciu znaków, znajdujących się w kodzie VIN na miejscach od 4 do 9. Zawarty jest w nim ogólny opis i charakterystyka pojazdu vdc słownik.

Do czego służy VDC w samochodzie Jak działa V .

  • Dodano:
  • Autor: