Definicja Vin. Co znaczy to jest złożony zbiór znaków, którym oznaczany jest każdy wyprodukowany.
co to jest

Czy przydatne?

Definicja Vin

Co znaczy VIN: Vehicle Indentification Numer, to jest złożony zbiór znaków, którym oznaczany jest każdy wyprodukowany auto. Kolokwialnie nazywa się go również numerem nadwozia. Celem jego umieszczania jest umożliwienie identyfikacji pojazdu. W 1983 stworzono szczególną normę ISO 3779, która ustala treść i budowę numer identyfikacyjnego samochodu. Pozwoliło to na powstanie jednolitego wzorca dla numerów montowanych w samochodach z całego świata.

Definicja VVT-I:
Co to jest silnika wytwarzany poprzez Toyotę. Zaimplementowano w niego technologię polegającą na wydłużeniu czasów otwarcia zaworów dolotowych przy wyższych prędkościach obrotowych silnika. Takie rozwiązanie vin.
Definicja VTG:
Co to jest Geometry, turbina o zmiennej geometrii. To jest typ turbosprężarki, który jest różna od standardowej wersji kątem natarcia spalin w relacji do łopatek. Jest on regulowany w zależności od tego jak w vin.
Definicja VDA:
Co to jest Verband der Automobilindustrie, Niemieckie Stowarzyszenie Branży Motoryzacyjnej vin.
Definicja VDS:
Co to jest Część kodu VIN opisująca typ pojazdu. Złożona jest z sześciu znaków, znajdujących się w kodzie VIN na miejscach od 4 do 9. Zawarty jest w nim ogólny opis i charakterystyka pojazdu vin.

Czym jest VIN znaczenie w Słownik na V .

  • Dodano:
  • Autor: