Do czego Vin. Co znaczy to jest złożony zbiór znaków, którym oznaczany jest każdy wyprodukowany.
co to jest

Czy przydatne?

Vin w samochodzie

Co znaczy VIN: Vehicle Indentification Numer, to jest złożony zbiór znaków, którym oznaczany jest każdy wyprodukowany auto. Kolokwialnie nazywa się go również numerem nadwozia. Celem jego umieszczania jest umożliwienie identyfikacji pojazdu. W 1983 stworzono szczególną normę ISO 3779, która ustala treść i budowę numer identyfikacyjnego samochodu. Pozwoliło to na powstanie jednolitego wzorca dla numerów montowanych w samochodach z całego świata.

Co znaczy VVT-I:
Porównanie silnika wytwarzany poprzez Toyotę. Zaimplementowano w niego technologię polegającą na wydłużeniu czasów otwarcia zaworów dolotowych przy wyższych prędkościach obrotowych silnika. Takie rozwiązanie vin co znaczy.
Krzyżówka VSC+:
Dlaczego Control+, błyskotliwe rozwinięcie mechanizmu stabilizacji toru jazdy. Najnowsza wersja współpracuje dodatkowo z układem wspomagania kierownicy zmieniając w nim ciśnienie tak, aby nawet błędne reakcje vin krzyżówka.
Co to jest VDC:
Jak lepiej Control, odpowiednik ESP, mechanizm użytkowany w samochodach z napędem na wszystkie koła. Jego zadaniem jest poprawa trakcji w przypadkach niezwykłych, takich jak poślizg, nadsterowność albo vin co to jest.
Słownik VDA:
Kiedy Verband der Automobilindustrie, Niemieckie Stowarzyszenie Branży Motoryzacyjnej vin słownik.

Do czego służy VIN w samochodzie Jak działa V .

  • Dodano:
  • Autor: