Definicja Vin. Co znaczy to jest złożony zbiór znaków, którym oznaczany jest każdy wyprodukowany.
co to jest

Czy przydatne?

Definicja Vin

Co znaczy VIN: Vehicle Indentification Numer, to jest złożony zbiór znaków, którym oznaczany jest każdy wyprodukowany auto. Kolokwialnie nazywa się go również numerem nadwozia. Celem jego umieszczania jest umożliwienie identyfikacji pojazdu. W 1983 stworzono szczególną normę ISO 3779, która ustala treść i budowę numer identyfikacyjnego samochodu. Pozwoliło to na powstanie jednolitego wzorca dla numerów montowanych w samochodach z całego świata.

Definicja Van:
Co to jest nadwozia wielozadaniowego. Przeważnie jedno, choć czasami dwubryłowe. Charakteryzują je znaczące wymiary, dzięki którym w jego wnętrzu może zmieścić się nawet 7 czy 8 osób. Samochody o takim nadwoziu vin.
Definicja VDA:
Co to jest Verband der Automobilindustrie, Niemieckie Stowarzyszenie Branży Motoryzacyjnej vin.
Definicja VDC:
Co to jest Control, odpowiednik ESP, mechanizm użytkowany w samochodach z napędem na wszystkie koła. Jego zadaniem jest poprawa trakcji w przypadkach niezwykłych, takich jak poślizg, nadsterowność albo vin.
Definicja VIS:
Co to jest konkretnym egzemplarzu auta. To jest ostatnie osiem znaków kodu VIN, nie mniej jednak ostatnie cztery są cyframi. Producent umieszcza tam najczęsciej datę produkcji i zakład, gdzie zmontowano auto vin.

Czym jest VIN znaczenie w Słownik na V .

  • Dodano:
  • Autor: