Do czego I Vvt. Co znaczy wytwarzany poprzez Toyotę. Zaimplementowano w niego technologię.
co to jest

Czy przydatne?

I Vvt w samochodzie

Co znaczy VVT-I: Nowoczesny typ silnika wytwarzany poprzez Toyotę. Zaimplementowano w niego technologię polegającą na wydłużeniu czasów otwarcia zaworów dolotowych przy wyższych prędkościach obrotowych silnika. Takie rozwiązanie pozwala na powiększenie efektywności jednostki. Dlatego przy szerszym zakresie od niskich do średnich prędkości obrotowych występować może większy okres obrotowy. W skutku ujawnia się to szybszą reakcją silnika na dodawanie gazu. Dlatego możliwe jest osiągnięcie wysokiej ekonomiczności przy małym zanieczyszczeniu środowiska.

Co znaczy VIN:
Porównanie Indentification Numer, to jest złożony zbiór znaków, którym oznaczany jest każdy wyprodukowany auto. Kolokwialnie nazywa się go również numerem nadwozia. Celem jego umieszczania jest umożliwienie vvt-i co znaczy.
Krzyżówka VGRS:
Dlaczego Steering, Zmienne przełożenie układu kierowniczego. Przy manewrowaniu samochodem z niewielką prędkością mechanizm dostosowuje układ kierowniczy tak, by niewielkie ruchy kierownicy pozwalały na spory vvt-i krzyżówka.
Co to jest VSC+:
Jak lepiej Control+, błyskotliwe rozwinięcie mechanizmu stabilizacji toru jazdy. Najnowsza wersja współpracuje dodatkowo z układem wspomagania kierownicy zmieniając w nim ciśnienie tak, aby nawet błędne reakcje vvt-i co to jest.
Słownik VDA:
Kiedy Verband der Automobilindustrie, Niemieckie Stowarzyszenie Branży Motoryzacyjnej vvt-i słownik.

Do czego służy VVT-i w samochodzie Jak działa V .

  • Dodano:
  • Autor: