Definicja I Vvt. Co znaczy wytwarzany poprzez Toyotę. Zaimplementowano w niego technologię.
co to jest

Czy przydatne?

Definicja I Vvt

Co znaczy VVT-I: Nowoczesny typ silnika wytwarzany poprzez Toyotę. Zaimplementowano w niego technologię polegającą na wydłużeniu czasów otwarcia zaworów dolotowych przy wyższych prędkościach obrotowych silnika. Takie rozwiązanie pozwala na powiększenie efektywności jednostki. Dlatego przy szerszym zakresie od niskich do średnich prędkości obrotowych występować może większy okres obrotowy. W skutku ujawnia się to szybszą reakcją silnika na dodawanie gazu. Dlatego możliwe jest osiągnięcie wysokiej ekonomiczności przy małym zanieczyszczeniu środowiska.

Definicja VDA:
Co to jest Verband der Automobilindustrie, Niemieckie Stowarzyszenie Branży Motoryzacyjnej vvt-i.
Definicja VDC:
Co to jest Control, odpowiednik ESP, mechanizm użytkowany w samochodach z napędem na wszystkie koła. Jego zadaniem jest poprawa trakcji w przypadkach niezwykłych, takich jak poślizg, nadsterowność albo vvt-i.
Definicja VDS:
Co to jest Część kodu VIN opisująca typ pojazdu. Złożona jest z sześciu znaków, znajdujących się w kodzie VIN na miejscach od 4 do 9. Zawarty jest w nim ogólny opis i charakterystyka pojazdu vvt-i.
Definicja VIN:
Co to jest Indentification Numer, to jest złożony zbiór znaków, którym oznaczany jest każdy wyprodukowany auto. Kolokwialnie nazywa się go również numerem nadwozia. Celem jego umieszczania jest umożliwienie vvt-i.

Czym jest VVT-i znaczenie w Słownik na V .

  • Dodano:
  • Autor: