Definicja I Vvt. Co znaczy wytwarzany poprzez Toyotę. Zaimplementowano w niego technologię.
co to jest

Czy przydatne?

Definicja I Vvt

Co znaczy VVT-I: Nowoczesny typ silnika wytwarzany poprzez Toyotę. Zaimplementowano w niego technologię polegającą na wydłużeniu czasów otwarcia zaworów dolotowych przy wyższych prędkościach obrotowych silnika. Takie rozwiązanie pozwala na powiększenie efektywności jednostki. Dlatego przy szerszym zakresie od niskich do średnich prędkości obrotowych występować może większy okres obrotowy. W skutku ujawnia się to szybszą reakcją silnika na dodawanie gazu. Dlatego możliwe jest osiągnięcie wysokiej ekonomiczności przy małym zanieczyszczeniu środowiska.

Definicja VDA:
Co to jest Verband der Automobilindustrie, Niemieckie Stowarzyszenie Branży Motoryzacyjnej vvt-i.
Definicja VDC:
Co to jest Control, odpowiednik ESP, mechanizm użytkowany w samochodach z napędem na wszystkie koła. Jego zadaniem jest poprawa trakcji w przypadkach niezwykłych, takich jak poślizg, nadsterowność albo vvt-i.
Definicja VGRS:
Co to jest Steering, Zmienne przełożenie układu kierowniczego. Przy manewrowaniu samochodem z niewielką prędkością mechanizm dostosowuje układ kierowniczy tak, by niewielkie ruchy kierownicy pozwalały na spory vvt-i.
Definicja VIS:
Co to jest konkretnym egzemplarzu auta. To jest ostatnie osiem znaków kodu VIN, nie mniej jednak ostatnie cztery są cyframi. Producent umieszcza tam najczęsciej datę produkcji i zakład, gdzie zmontowano auto vvt-i.

Czym jest VVT-i znaczenie w Słownik na V .

  • Dodano:
  • Autor: