Definicja I Vvt. Co znaczy wytwarzany poprzez Toyotę. Zaimplementowano w niego technologię.
co to jest

Czy przydatne?

Definicja I Vvt

Co znaczy VVT-I: Nowoczesny typ silnika wytwarzany poprzez Toyotę. Zaimplementowano w niego technologię polegającą na wydłużeniu czasów otwarcia zaworów dolotowych przy wyższych prędkościach obrotowych silnika. Takie rozwiązanie pozwala na powiększenie efektywności jednostki. Dlatego przy szerszym zakresie od niskich do średnich prędkości obrotowych występować może większy okres obrotowy. W skutku ujawnia się to szybszą reakcją silnika na dodawanie gazu. Dlatego możliwe jest osiągnięcie wysokiej ekonomiczności przy małym zanieczyszczeniu środowiska.

Definicja Van:
Co to jest nadwozia wielozadaniowego. Przeważnie jedno, choć czasami dwubryłowe. Charakteryzują je znaczące wymiary, dzięki którym w jego wnętrzu może zmieścić się nawet 7 czy 8 osób. Samochody o takim nadwoziu vvt-i co to jest.
Definicja VIN:
Co to jest Indentification Numer, to jest złożony zbiór znaków, którym oznaczany jest każdy wyprodukowany auto. Kolokwialnie nazywa się go również numerem nadwozia. Celem jego umieszczania jest umożliwienie vvt-i definicja.
Definicja VDA:
Co to jest Verband der Automobilindustrie, Niemieckie Stowarzyszenie Branży Motoryzacyjnej vvt-i co znaczy.
Definicja VSC+:
Co to jest Control+, błyskotliwe rozwinięcie mechanizmu stabilizacji toru jazdy. Najnowsza wersja współpracuje dodatkowo z układem wspomagania kierownicy zmieniając w nim ciśnienie tak, aby nawet błędne reakcje vvt-i słownik.

Czym jest VVT-i znaczenie w Słownik na V .

  • Dodano:
  • Autor: