Definicja Visco Wentylator. Co znaczy odprowadzania ciepła, które powstaje w trakcie pracy silnika.
wentylator vco co to jest

Czy przydatne?

Definicja Visco Wentylator

Co znaczy WENTYLATOR VISCO: Wentylator visco służy do odprowadzania ciepła, które powstaje w trakcie pracy silnika. Tego typu wentylator jest wiele bardziej wydajny i użytkowany jest raczej w takich samochodach, których jednostki pracują wiele bardziej intensywnie. Kluczowymi składowymi wentylatora visco są wieniec wentylatora i sprzęgło visco, które w odpowiednim momencie (przy przekroczeniu odpowiedniej temp.) załącza się uruchamiając szybsze obroty wentylatora.Producenci: Behr.

Definicja Wahacz:
Co to jest człon systemu, który wykonuje cykliczny ruch obrotowy wokół stałej osi, przy ograniczonym kącie obrotu mniejszym niż 360 stopni. Po wykonaniu ruchu wraca on do położenia wyjściowego, kończąc tym wentylator visco.
Definicja Wycieraczki:
Co to jest samochodu wykorzystywany do czyszczenia przedniej i tylnej szyby w aucie, rzadziej przednich reflektorów, przeważnie połączony ze spryskiwaczem. W zależności od modelu wycieraczki pracują w kilku wentylator visco.
Definicja Włącznik Świateł:
Co to jest przeważnie w formie pokrętła na desce rozdzielczej albo na dźwigience przy kierownicy, pozwala załączyć światła postojowe, do jazdy, drogowe, a również przeciwmgłowe. W zależności od modelu wentylator visco.
Definicja WMI:
Co to jest unikatowy znak producenta użytkowany w oznaczeniu VIN. Kod ten przydzielany jest producentowi w celu jego identyfikacji i znajduje się w pierwszych trzech znakach kodu VIN. Numer ten nadawany jest w wentylator visco.

Czym jest Wentylator visco znaczenie w Słownik na W .

  • Dodano:
  • Autor: