Definicja Visco Wentylator. Co znaczy odprowadzania ciepła, które powstaje w trakcie pracy silnika.
wentylator vco co to jest

Czy przydatne?

Definicja Visco Wentylator

Co znaczy WENTYLATOR VISCO: Wentylator visco służy do odprowadzania ciepła, które powstaje w trakcie pracy silnika. Tego typu wentylator jest wiele bardziej wydajny i użytkowany jest raczej w takich samochodach, których jednostki pracują wiele bardziej intensywnie. Kluczowymi składowymi wentylatora visco są wieniec wentylatora i sprzęgło visco, które w odpowiednim momencie (przy przekroczeniu odpowiedniej temp.) załącza się uruchamiając szybsze obroty wentylatora.Producenci: Behr.

Definicja Wycieraczki:
Co to jest samochodu wykorzystywany do czyszczenia przedniej i tylnej szyby w aucie, rzadziej przednich reflektorów, przeważnie połączony ze spryskiwaczem. W zależności od modelu wycieraczki pracują w kilku wentylator visco.
Definicja Wentylator:
Co to jest chłodnicy to jeden z przedmiotów układu chłodzenia, którego zadaniem jest niedopuszczenie do przegrzania się silnika. Wentylator włącza się, gdy temp. silnika znacznie wzrasta, a sygnał do wentylator visco.
Definicja Wtryskiwacze:
Co to jest odpowiedzialne za rozpylenie paliwa do cylindra albo kolektora dolotowego w ściśle określonej ilości i dostosowanej do aktualnego stanu silnika. To jest przeważnie użytkowane rozwiązanie w aktualnych wentylator visco.
Definicja Wysprzęglik:
Co to jest Wysprzęglik to siłownik hydrauliczny, który ma na celu zmniejszyć opory występujące na dźwigni zmiany biegów. Producenci: WAGNER, Delphi, LUK wentylator visco.

Czym jest Wentylator visco znaczenie w Słownik na W .

  • Dodano:
  • Autor: