Definicja Cofania Świateł Włącznik. Co znaczy automatycznie włącza światła cofania po wybraniu.
włącznik świateł cofania co to jest

Czy przydatne?

Definicja Cofania Świateł Włącznik

Co znaczy WŁĄCZNIK ŚWIATEŁ COFANIA: Włącznik świateł cofania automatycznie włącza światła cofania po wybraniu biegu wstecznego. Opiera się on o czujnik, który jest zlokalizowany przy skrzyni biegów i który przy każdorazowym wrzuceniu biegu wstecznego załącza światła cofania.Producenci: FAE, Febi, Hans Pries, EPS, Vernet.

Definicja WHIPS:
Co to jest Mechanizm, mechanizm bezpieczeństwa biernego użytkowany przeciw urazom kręgów szyjnych. Prekursorem w tej dziedzinie było Volvo, które wprowadziło tego typu rozwiązanie w 1998 roku. Zadaniem tego włącznik świateł cofania.
Definicja Wykrzyżowanie Osi:
Co to jest umiejętności skoku danego koła względem podwozia albo drugiego koła tej samej osi Przykład wykrzyżowania może nastąpić w okresie gdy lewe koło uniesione jest do góry na przeszkodzie, z kolei prawe włącznik świateł cofania.
Definicja Wysprzęglik:
Co to jest Wysprzęglik to siłownik hydrauliczny, który ma na celu zmniejszyć opory występujące na dźwigni zmiany biegów. Producenci: WAGNER, Delphi, LUK włącznik świateł cofania.
Definicja Wahacz:
Co to jest człon systemu, który wykonuje cykliczny ruch obrotowy wokół stałej osi, przy ograniczonym kącie obrotu mniejszym niż 360 stopni. Po wykonaniu ruchu wraca on do położenia wyjściowego, kończąc tym włącznik świateł cofania.

Czym jest Włącznik świateł cofania znaczenie w Słownik na W .

  • Dodano:
  • Autor: