Definicja Paliwa Wtrysk. Co znaczy silnika spalinowego, opierający na rozpyleniu go poprzez.
wtrysk paliwa co to jest

Czy przydatne?

Definicja Paliwa Wtrysk

Co znaczy WTRYSK PALIWA: Sposób dostarczenia paliwa silnika spalinowego, opierający na rozpyleniu go poprzez wtryskiwacz do cylindra albo kolektora dolotowego. Powietrze jest dostarczane jak w silniku z gaźnikiem. Pomimo tego, iż takie rozwiązanie jest bardziej skomplikowane niż w razie zasilania gaźnikowego, to jednak tego typu silniki charakteryzują się podwyższoną mocą, a również mniejszą emisją spalin. Mechanizmy wtryskowe użytkowane są powszechnie w silnikach Diesla i nowoczesnych jednostkach o zapłonie iskrowym.

Definicja Wtryskiwacze:
Co to jest odpowiedzialne za rozpylenie paliwa do cylindra albo kolektora dolotowego w ściśle określonej ilości i dostosowanej do aktualnego stanu silnika. To jest przeważnie użytkowane rozwiązanie w aktualnych wtrysk paliwa.
Definicja Wahacz:
Co to jest człon systemu, który wykonuje cykliczny ruch obrotowy wokół stałej osi, przy ograniczonym kącie obrotu mniejszym niż 360 stopni. Po wykonaniu ruchu wraca on do położenia wyjściowego, kończąc tym wtrysk paliwa.
Definicja Wsporniki:
Co to jest Wsporniki to przedmioty konstrukcyjne, których celem jest podtrzymywanie poszczególnych części na przykład silnika,skrzyni biegów, zawieszenia w jak w najwyższym stopniu nieruchomej pozycji wtrysk paliwa.
Definicja Włącznik Świateł:
Co to jest przeważnie w formie pokrętła na desce rozdzielczej albo na dźwigience przy kierownicy, pozwala załączyć światła postojowe, do jazdy, drogowe, a również przeciwmgłowe. W zależności od modelu wtrysk paliwa.

Czym jest Wtrysk paliwa znaczenie w Słownik na W .

  • Dodano:
  • Autor: