Definicja Paliwa Wtrysk. Co znaczy silnika spalinowego, opierający na rozpyleniu go poprzez.
wtrysk paliwa co to jest

Czy przydatne?

Definicja Paliwa Wtrysk

Co znaczy WTRYSK PALIWA: Sposób dostarczenia paliwa silnika spalinowego, opierający na rozpyleniu go poprzez wtryskiwacz do cylindra albo kolektora dolotowego. Powietrze jest dostarczane jak w silniku z gaźnikiem. Pomimo tego, iż takie rozwiązanie jest bardziej skomplikowane niż w razie zasilania gaźnikowego, to jednak tego typu silniki charakteryzują się podwyższoną mocą, a również mniejszą emisją spalin. Mechanizmy wtryskowe użytkowane są powszechnie w silnikach Diesla i nowoczesnych jednostkach o zapłonie iskrowym.

Definicja Wał Korbowy:
Co to jest fundamentalny obiekt użytkowany w mechanizmach korbowodowych, jakie używane są w silnikach spalinowych (tłokowych). Na jego budową składają się osiowe odcinki łatwe i wykorbienia Te pierwsze są wtrysk paliwa.
Definicja Wycieraczki:
Co to jest samochodu wykorzystywany do czyszczenia przedniej i tylnej szyby w aucie, rzadziej przednich reflektorów, przeważnie połączony ze spryskiwaczem. W zależności od modelu wycieraczki pracują w kilku wtrysk paliwa.
Definicja Włącznik Świateł Stop:
Co to jest stop znajduje się przeważnie na końcu pedału hamulca. Jeżeli światła stopu nie działają i nie to jest wina przepalonej żarówki, może to oznaczać przepalony bezpiecznik, uszkodzony sam włącznik bądź wtrysk paliwa.
Definicja Wentylator Visco:
Co to jest służy do odprowadzania ciepła, które powstaje w trakcie pracy silnika. Tego typu wentylator jest wiele bardziej wydajny i użytkowany jest raczej w takich samochodach, których jednostki pracują wiele wtrysk paliwa.

Czym jest Wtrysk paliwa znaczenie w Słownik na W .

  • Dodano:
  • Autor: