Definicja Paliwa Wtrysk. Co znaczy silnika spalinowego, opierający na rozpyleniu go poprzez.
wtrysk paliwa co to jest

Czy przydatne?

Definicja Paliwa Wtrysk

Co znaczy WTRYSK PALIWA: Sposób dostarczenia paliwa silnika spalinowego, opierający na rozpyleniu go poprzez wtryskiwacz do cylindra albo kolektora dolotowego. Powietrze jest dostarczane jak w silniku z gaźnikiem. Pomimo tego, iż takie rozwiązanie jest bardziej skomplikowane niż w razie zasilania gaźnikowego, to jednak tego typu silniki charakteryzują się podwyższoną mocą, a również mniejszą emisją spalin. Mechanizmy wtryskowe użytkowane są powszechnie w silnikach Diesla i nowoczesnych jednostkach o zapłonie iskrowym.

Definicja Wentylator Visco:
Co to jest służy do odprowadzania ciepła, które powstaje w trakcie pracy silnika. Tego typu wentylator jest wiele bardziej wydajny i użytkowany jest raczej w takich samochodach, których jednostki pracują wiele wtrysk paliwa.
Definicja Wtryskiwacze:
Co to jest odpowiedzialne za rozpylenie paliwa do cylindra albo kolektora dolotowego w ściśle określonej ilości i dostosowanej do aktualnego stanu silnika. To jest przeważnie użytkowane rozwiązanie w aktualnych wtrysk paliwa.
Definicja Wspornik Silnika:
Co to jest podwieszenia silnika to obiekt zawieszenia silnika, który dzięki poduszki silnika (gumowej i niestety podatnej na uszkodzenia) przymocowuje jednostkę napędową do karoserii. Producenci: Corteco, Hans wtrysk paliwa.
Definicja Wyważanie Koła:
Co to jest wyrównoważenie) ma wpływ nie tylko na trwałość ogumienia i zawieszenia samochodu, lecz również na bezpieczeństwo. Usługa ta powinna być realizowana za każdym wspólnie, kiedy opona jest zdejmowana z wtrysk paliwa.

Czym jest Wtrysk paliwa znaczenie w Słownik na W .

  • Dodano:
  • Autor: