Definicja Paliwa Wtrysk. Co znaczy silnika spalinowego, opierający na rozpyleniu go poprzez.
wtrysk paliwa co to jest

Czy przydatne?

Definicja Paliwa Wtrysk

Co znaczy WTRYSK PALIWA: Sposób dostarczenia paliwa silnika spalinowego, opierający na rozpyleniu go poprzez wtryskiwacz do cylindra albo kolektora dolotowego. Powietrze jest dostarczane jak w silniku z gaźnikiem. Pomimo tego, iż takie rozwiązanie jest bardziej skomplikowane niż w razie zasilania gaźnikowego, to jednak tego typu silniki charakteryzują się podwyższoną mocą, a również mniejszą emisją spalin. Mechanizmy wtryskowe użytkowane są powszechnie w silnikach Diesla i nowoczesnych jednostkach o zapłonie iskrowym.

Definicja Włącznik Świateł:
Co to jest przeważnie w formie pokrętła na desce rozdzielczej albo na dźwigience przy kierownicy, pozwala załączyć światła postojowe, do jazdy, drogowe, a również przeciwmgłowe. W zależności od modelu wtrysk paliwa.
Definicja WMI:
Co to jest unikatowy znak producenta użytkowany w oznaczeniu VIN. Kod ten przydzielany jest producentowi w celu jego identyfikacji i znajduje się w pierwszych trzech znakach kodu VIN. Numer ten nadawany jest w wtrysk paliwa.
Definicja Wałek Rozrządu:
Co to jest ważniejszych przedmiotów składowych silnika. Znajduje się on w górnej części silnika pod pokrywą zaworów. Napędzany jest poprzez pasek rozrządu, dzięki koła pasowego, które mocowane jest bezpośrednio wtrysk paliwa.
Definicja Wtryskiwacze:
Co to jest odpowiedzialne za rozpylenie paliwa do cylindra albo kolektora dolotowego w ściśle określonej ilości i dostosowanej do aktualnego stanu silnika. To jest przeważnie użytkowane rozwiązanie w aktualnych wtrysk paliwa.

Czym jest Wtrysk paliwa znaczenie w Słownik na W .

  • Dodano:
  • Autor: