Definicja Wtryskiwacze. Co znaczy odpowiedzialne za rozpylenie paliwa do cylindra albo kolektora.
wtryskiwacze co to jest

Czy przydatne?

Definicja Wtryskiwacze

Co znaczy WTRYSKIWACZE: Wtryskiwacze są odpowiedzialne za rozpylenie paliwa do cylindra albo kolektora dolotowego w ściśle określonej ilości i dostosowanej do aktualnego stanu silnika. To jest przeważnie użytkowane rozwiązanie w aktualnych silnikach spalinowych, które wyparło zasilenie gaźnikowe, raczej dlatego, że zapewnia uzyskanie większej mocy przy jednoczesnej mniejszej emisji zanieczysczeń.Producenci: Bosch.

Definicja WMI:
Co to jest unikatowy znak producenta użytkowany w oznaczeniu VIN. Kod ten przydzielany jest producentowi w celu jego identyfikacji i znajduje się w pierwszych trzech znakach kodu VIN. Numer ten nadawany jest w wtryskiwacze.
Definicja Wsporniki:
Co to jest Wsporniki to przedmioty konstrukcyjne, których celem jest podtrzymywanie poszczególnych części na przykład silnika,skrzyni biegów, zawieszenia w jak w najwyższym stopniu nieruchomej pozycji wtryskiwacze.
Definicja Widlasty Silnik:
Co to jest silnika, gdzie cylindry zostały zestawione w dwóch rzędach ustawionych do siebie pod kątem względem osi wału korbowego. Właśnie z racji na takie odchylenie kątowe to są silniki typu V. Oznaczenie wtryskiwacze.
Definicja Wahacz:
Co to jest człon systemu, który wykonuje cykliczny ruch obrotowy wokół stałej osi, przy ograniczonym kącie obrotu mniejszym niż 360 stopni. Po wykonaniu ruchu wraca on do położenia wyjściowego, kończąc tym wtryskiwacze.

Czym jest Wtryskiwacze znaczenie w Słownik na W .

  • Dodano:
  • Autor: