Definicja Wtryskiwacze. Co znaczy odpowiedzialne za rozpylenie paliwa do cylindra albo kolektora.
wtryskiwacze co to jest

Czy przydatne?

Definicja Wtryskiwacze

Co znaczy WTRYSKIWACZE: Wtryskiwacze są odpowiedzialne za rozpylenie paliwa do cylindra albo kolektora dolotowego w ściśle określonej ilości i dostosowanej do aktualnego stanu silnika. To jest przeważnie użytkowane rozwiązanie w aktualnych silnikach spalinowych, które wyparło zasilenie gaźnikowe, raczej dlatego, że zapewnia uzyskanie większej mocy przy jednoczesnej mniejszej emisji zanieczysczeń.Producenci: Bosch.

Definicja Wentylator Visco:
Co to jest służy do odprowadzania ciepła, które powstaje w trakcie pracy silnika. Tego typu wentylator jest wiele bardziej wydajny i użytkowany jest raczej w takich samochodach, których jednostki pracują wiele wtryskiwacze.
Definicja Włącznik Świateł Cofania:
Co to jest cofania automatycznie włącza światła cofania po wybraniu biegu wstecznego. Opiera się on o czujnik, który jest zlokalizowany przy skrzyni biegów i który przy każdorazowym wrzuceniu biegu wstecznego wtryskiwacze.
Definicja Wspornik Silnika:
Co to jest podwieszenia silnika to obiekt zawieszenia silnika, który dzięki poduszki silnika (gumowej i niestety podatnej na uszkodzenia) przymocowuje jednostkę napędową do karoserii. Producenci: Corteco, Hans wtryskiwacze.
Definicja Wahacz:
Co to jest człon systemu, który wykonuje cykliczny ruch obrotowy wokół stałej osi, przy ograniczonym kącie obrotu mniejszym niż 360 stopni. Po wykonaniu ruchu wraca on do położenia wyjściowego, kończąc tym wtryskiwacze.

Czym jest Wtryskiwacze znaczenie w Słownik na W .

  • Dodano:
  • Autor: