Definicja Wtryskiwacze. Co znaczy odpowiedzialne za rozpylenie paliwa do cylindra albo kolektora.
wtryskiwacze co to jest

Czy przydatne?

Definicja Wtryskiwacze

Co znaczy WTRYSKIWACZE: Wtryskiwacze są odpowiedzialne za rozpylenie paliwa do cylindra albo kolektora dolotowego w ściśle określonej ilości i dostosowanej do aktualnego stanu silnika. To jest przeważnie użytkowane rozwiązanie w aktualnych silnikach spalinowych, które wyparło zasilenie gaźnikowe, raczej dlatego, że zapewnia uzyskanie większej mocy przy jednoczesnej mniejszej emisji zanieczysczeń.Producenci: Bosch.

Definicja WMI:
Co to jest unikatowy znak producenta użytkowany w oznaczeniu VIN. Kod ten przydzielany jest producentowi w celu jego identyfikacji i znajduje się w pierwszych trzech znakach kodu VIN. Numer ten nadawany jest w wtryskiwacze.
Definicja WHIPS:
Co to jest Mechanizm, mechanizm bezpieczeństwa biernego użytkowany przeciw urazom kręgów szyjnych. Prekursorem w tej dziedzinie było Volvo, które wprowadziło tego typu rozwiązanie w 1998 roku. Zadaniem tego wtryskiwacze.
Definicja Wał Korbowy:
Co to jest fundamentalny obiekt użytkowany w mechanizmach korbowodowych, jakie używane są w silnikach spalinowych (tłokowych). Na jego budową składają się osiowe odcinki łatwe i wykorbienia Te pierwsze są wtryskiwacze.
Definicja Włącznik Świateł Stop:
Co to jest stop znajduje się przeważnie na końcu pedału hamulca. Jeżeli światła stopu nie działają i nie to jest wina przepalonej żarówki, może to oznaczać przepalony bezpiecznik, uszkodzony sam włącznik bądź wtryskiwacze.

Czym jest Wtryskiwacze znaczenie w Słownik na W .

  • Dodano:
  • Autor: