Definicja Zamki. Co znaczy zamykania drzwi samochodu i na przykład klapy bagażnika. Konstrukcja.
zamki co to jest

Czy przydatne?

Definicja Zamki

Co znaczy ZAMKI: Zamki służą do otwierania i zamykania drzwi samochodu i na przykład klapy bagażnika. Konstrukcja zamków samochodowych może byc różna, w zależności od producenta. W nowszych konstrukcjach coraz częściej użytkowane są zamki centralne, które mogą być otwierane/zamykane dzięki klucza i/albo zdalnie pilotem. Przeważnie centralne zamki działają na zasadzie elektromechanicznej bądź elektropneumatycznej.Producenci: Febi, Hans Pries, Miraglio, Siemens VDO, Valeo.

Definicja Zbiornik Paliwa:
Co to jest popularnie zwany także bakiem, jest elementem układu paliwowego, gdzie gromadzone jest paliwo, bądź w formie ciekłej, bądź gazowej. Zbioniki paliwa przeważnie wykonane są ze stali odpornej na korozję zamki.
Definicja Zaciski Hamulcowe:
Co to jest to obiekt układu hamulcowego tarczowego, których zadaniem jest dociskanie klocków hamulcowych do koła i tym samym zatrzymanie pojazdu. Zaciski uruchamiane są dzięki płynu hamulcowego, który pompa zamki.
Definicja Żarówki:
Co to jest pojazdach samochodowych są oczywiście żarówki, które jednak mogą różnić się mocą, zastosowaniem a również rodzajem. W najwyższym stopniu typowe żarówki zbudowane są z żarnika i szklanej bańki zamki.
Definicja Zbiorniczki:
Co to jest samochodach służą do gromadzenia różnych płynów eksploatacyjnych, pracujących w różnych układach samochodowych (na przykład zbiorniczki płynu hamulcowego, płynu chłodzącego), bądź do utrzymywania zamki.

Czym jest Zamki znaczenie w Słownik na Z .

  • Dodano:
  • Autor: