Definicja Zamki. Co znaczy zamykania drzwi samochodu i na przykład klapy bagażnika. Konstrukcja.
zamki co to jest

Czy przydatne?

Definicja Zamki

Co znaczy ZAMKI: Zamki służą do otwierania i zamykania drzwi samochodu i na przykład klapy bagażnika. Konstrukcja zamków samochodowych może byc różna, w zależności od producenta. W nowszych konstrukcjach coraz częściej użytkowane są zamki centralne, które mogą być otwierane/zamykane dzięki klucza i/albo zdalnie pilotem. Przeważnie centralne zamki działają na zasadzie elektromechanicznej bądź elektropneumatycznej.Producenci: Febi, Hans Pries, Miraglio, Siemens VDO, Valeo.

Definicja Zawieszenie Silnika:
Co to jest to zespół przedmiotów gumowo-metalowych, których kluczowym zadaniem jest podtrzymywanie silnika i tłumienie wszelkich drgań, które mogłyby przechodzić od silnika na nadwozie. Producenci: 4Max zamki.
Definicja Zapłon Przedwczesny:
Co to jest nazywa się zapłon w silniku spalinowym (benzynowym) pojawiający się wtedy, gdy dojdzie do kontaktu mieszanki palnej z rozżarzonym miejscem w komorze spalania, takim jak elektrody świecy, zawór zamki.
Definicja Zapłonowy, Układ:
Co to jest przedmiotów, przewodów elektrycznych w silniku spalinowym o zapłonie iskrowym. Jego zadaniem jest wytwarzanie iskier wykorzystywanych do zapalenia mieszanki paliwowo-powietrznej w komorach spalania zamki.
Definicja Zawór Wydechowy:
Co to jest zwany także wylotowym, jest odpowiedzialny za wydalanie spalin z cylindra w silniku spalinowym. W odpowiednim momencie cyklu pracy silnika, po sprężeniu mieszanki w cylindrze i wytworzeniu się spalin zamki.

Czym jest Zamki znaczenie w Słownik na Z .

  • Dodano:
  • Autor: