Definicja Zamki. Co znaczy zamykania drzwi samochodu i na przykład klapy bagażnika. Konstrukcja.
zamki co to jest

Czy przydatne?

Definicja Zamki

Co znaczy ZAMKI: Zamki służą do otwierania i zamykania drzwi samochodu i na przykład klapy bagażnika. Konstrukcja zamków samochodowych może byc różna, w zależności od producenta. W nowszych konstrukcjach coraz częściej użytkowane są zamki centralne, które mogą być otwierane/zamykane dzięki klucza i/albo zdalnie pilotem. Przeważnie centralne zamki działają na zasadzie elektromechanicznej bądź elektropneumatycznej.Producenci: Febi, Hans Pries, Miraglio, Siemens VDO, Valeo.

Definicja Zawieszenie Zależne:
Co to jest połączenie kół tej samej osi. Gdy zastosowane są sztywne mosty napędowe, obudowa mostu porusza się wspólnie z kołami. Z racji na pionowe przemieszczanie, które wymaga wiele miejsca, zawieszenie zamki.
Definicja Zapłon Przedwczesny:
Co to jest nazywa się zapłon w silniku spalinowym (benzynowym) pojawiający się wtedy, gdy dojdzie do kontaktu mieszanki palnej z rozżarzonym miejscem w komorze spalania, takim jak elektrody świecy, zawór zamki.
Definicja Zbiorniczki:
Co to jest samochodach służą do gromadzenia różnych płynów eksploatacyjnych, pracujących w różnych układach samochodowych (na przykład zbiorniczki płynu hamulcowego, płynu chłodzącego), bądź do utrzymywania zamki.
Definicja Żarówki:
Co to jest pojazdach samochodowych są oczywiście żarówki, które jednak mogą różnić się mocą, zastosowaniem a również rodzajem. W najwyższym stopniu typowe żarówki zbudowane są z żarnika i szklanej bańki zamki.

Czym jest Zamki znaczenie w Słownik na Z .

  • Dodano:
  • Autor: