Definicja Zamki. Co znaczy zamykania drzwi samochodu i na przykład klapy bagażnika. Konstrukcja.
zamki co to jest

Czy przydatne?

Definicja Zamki

Co znaczy ZAMKI: Zamki służą do otwierania i zamykania drzwi samochodu i na przykład klapy bagażnika. Konstrukcja zamków samochodowych może byc różna, w zależności od producenta. W nowszych konstrukcjach coraz częściej użytkowane są zamki centralne, które mogą być otwierane/zamykane dzięki klucza i/albo zdalnie pilotem. Przeważnie centralne zamki działają na zasadzie elektromechanicznej bądź elektropneumatycznej.Producenci: Febi, Hans Pries, Miraglio, Siemens VDO, Valeo.

Definicja Zawieszenie Silnika:
Co to jest to zespół przedmiotów gumowo-metalowych, których kluczowym zadaniem jest podtrzymywanie silnika i tłumienie wszelkich drgań, które mogłyby przechodzić od silnika na nadwozie. Producenci: 4Max zamki.
Definicja Zawieszenie Aktywne:
Co to jest zawieszenia wyposażonego w hydrauliczno-pneumatyczne układu absorbujące energię drgań pochodzących z podwozia. Są one sterowane elektronicznie dzięki specjalnie powstałych do tego układów zamki.
Definicja Żarówki:
Co to jest pojazdach samochodowych są oczywiście żarówki, które jednak mogą różnić się mocą, zastosowaniem a również rodzajem. W najwyższym stopniu typowe żarówki zbudowane są z żarnika i szklanej bańki zamki.
Definicja Zawór Ssący:
Co to jest dolotowy, znajduje się w przedniej części cylindra i jego zadaniem jest wpuszczanie do cylindra mieszanki paliwowo-powietrznej w razie silnika benzynowego bądź powietrza w dieslach. Steruje także zamki.

Czym jest Zamki znaczenie w Słownik na Z .

  • Dodano:
  • Autor: