Definicja Zagraniczne Inwestycje Bezpośrednie. Co oznacza budowie od podstaw jakiegoś.
bezpośrednie inwestycje co to jest

Czy przydatne?

Definicja Zagraniczne Inwestycje Bezpośrednie

Co oznacza BEZPOŚREDNIE INWESTYCJE ZAGRANICZNE: Inwestycje zagraniczne polegające na budowie od podstaw jakiegoś przedsiębiorstwa (greenfield) albo przejęcie kontroli nad istniejącym przedsiębiorstwem. Oznaczają długotrwałą współpracę, będącą odzwierciedleniem trwałego zainteresowania inwestora
Definicja Bank Korespondent:
Co to jest Bank zagraniczny reprezentujący interesy klienta danego banku za granicą bezpośrednie inwestycje zagraniczne.
Definicja Bank Spółdzielczy:
Co to jest Bank utworzony opierając się na ustawy Prawo bankowe mający formę prawną spółdzielni. W Polsce na koniec 2004 roku funkcjonowało 596 banków spółdzielczych (dane NBP bezpośrednie inwestycje zagraniczne.
Definicja Bon Skarbowy:
Co to jest ważny krócej niż rok) dłużny papier wartościowy emitowany poprzez państwo celem sfinansowania bieżącego deficytu budżetowego. W Polsce istnieją weksle dwudniowe, trzydniowe albo o dłuższym okresie bezpośrednie inwestycje zagraniczne.
Definicja Bank Centralny:
Co to jest instytucją państwową, której powierzono zadanie emisji pieniądza i prowadzenia polityki pieniężnej państwie. Najważniejszym zadaniem banku centralnego jest najczęściej dbałość o wartość pieniądza i bezpośrednie inwestycje zagraniczne.

Czym jest bezpośrednie inwestycje znaczenie w Słownik B .

  • Dodano:
  • Autor: