Definicja Międzybankowe Depozyty. Co oznacza innych bankach poza niezbędną rezerwą w formie gotówki.
depozyty międzybankowe co to jest

Czy przydatne?

Definicja Międzybankowe Depozyty

Co oznacza DEPOZYTY MIĘDZYBANKOWE: Nadwyżki środków banku lokowane w innych bankach poza niezbędną rezerwą w formie gotówki w kasie i na rachunku w banku centralnym. Stopy oprocentowania depozytów międzybankowych w Polsce to WIBID i WIBOR, a w Europie LIBOR i EURIBOR
Definicja Dochody Sektora Publicznego:
Co to jest finansów publicznych to wszelakie dochody uzyskiwane poprzez podmioty należące do sektora finansów publicznych, z wyłączeniem operacji wewnątrz tego sektora (dochody jednego podmiotu uzyskane od depozyty międzybankowe.
Definicja Deflator Pkb:
Co to jest Statystyczna miara zmian poziomu cen umożliwiająca porównanie PKB w różnych okresach w uwarunkowaniach inflacji depozyty międzybankowe.
Definicja Dochód Rozporządzalny:
Co to jest i niepieniężne bieżące dochody gospodarstwa domowego zmniejszone o zaliczki na podatek dochodowy, obowiązkowe składki (na przykład Zakład Ubezpieczeń Socjalnych) i spłatę kredytów i pożyczek, które depozyty międzybankowe.
Definicja Dobra Finalne:
Co to jest Wyroby i usługi, które są ostatecznie zużywane poprzez nabywców na cele konsumpcyjne i inwestycyjne depozyty międzybankowe.

Czym jest depozyty międzybankowe znaczenie w Słownik D .

  • Dodano:
  • Autor: