Definicja Prywatne Dobro. Co oznacza które są zakupywane i zużywane w pojedynkę poprzez członków.
dobro prywatne co to jest

Czy przydatne?

Definicja Prywatne Dobro

Co oznacza DOBRO PRYWATNE: Odwrotność dobra publicznego. Dobra, które są zakupywane i zużywane w pojedynkę poprzez członków społeczeństwa, zadowalając indywidualne potrzeby
Definicja Dyskonto:
Co to jest pozwalający ocenić bieżącą wartość występujących w przyszłości sum pieniędzy (przychodów, wydatków, etc.) opierając się na odwrócenia systemu działania procentu składanego - który służy do wyliczania dobro prywatne.
Definicja Dom Maklerski:
Co to jest zezwolenie Komisji Nadzoru Finansowego (dawniej Komisji Papierów Wartościowych i Giełd) między innymi na: oferowanie papierów wartościowych w obrocie pierwotnym, nabywanie i sprzedaż papierów dobro prywatne.
Definicja Deficyt Budżetowy:
Co to jest to różnica pomiędzy dochodami budżetu państwa, a opłatami odnotowanymi w danym roku. Bardziej generalnie, należałoby mówić o rezultacie budżetu: jeśli opłaty przekraczają dochody, mamy do czynienia z dobro prywatne.
Definicja Dług Zagraniczny:
Co to jest całość zadłużenia, które podmioty z danego państwie – rząd, banki komercyjne, przedsiębiorstwa, osoby prywatne – zaciągnęły za granicą. Dług ten może mieć postać zarówno kredytów, jak i posiadanych dobro prywatne.

Czym jest dobro prywatne znaczenie w Słownik D .

  • Dodano:
  • Autor: