Definicja Rozporządzalny Dochód. Co oznacza bieżące dochody gospodarstwa domowego zmniejszone o.
dochód rozporządzalny co to jest

Czy przydatne?

Definicja Rozporządzalny Dochód

Co oznacza DOCHÓD ROZPORZĄDZALNY: Wszystkie pieniężne i niepieniężne bieżące dochody gospodarstwa domowego zmniejszone o zaliczki na podatek dochodowy, obowiązkowe składki (na przykład Zakład Ubezpieczeń Socjalnych) i spłatę kredytów i pożyczek, które gospodarstwo domowe może przeznaczyć na bieżącą konsumpcję albo zaoszczędzić
Definicja Dobro Publiczne:
Co to jest prywatnego Dobra, które są dostarczane i zużywane poprzez całe społeczeństwo (na przykład obrona narodowa, administracja), zadowalając potrzeby wspólne. Dobra publiczne dostarczane są zwykle poprzez dochód rozporządzalny.
Definicja Dobra Finalne:
Co to jest Wyroby i usługi, które są ostatecznie zużywane poprzez nabywców na cele konsumpcyjne i inwestycyjne dochód rozporządzalny.
Definicja Dewaluacja:
Co to jest poprzez władze monetarne (obniżka kursu waluty danego państwie, w relacji do kursów innych walut. Jej celem jest podniesienie konkurencyjności krajowych producentów, ponieważ czyni ona ich produkty dochód rozporządzalny.
Definicja Deklaracja Podatkowa:
Co to jest Zeznania, do których składania obowiązani są, opierając się na regulaminów prawa podatkowego, podatnicy i płatnicy dochód rozporządzalny.

Czym jest dochód rozporządzalny znaczenie w Słownik D .

  • Dodano:
  • Autor: