Definicja dopuszczalne wahanie kursu (widełki). Co oznacza mechanizmów notowań i typów papierów.
dopuszczalne wahanie kursu co to jest

Czy przydatne?

Definicja dopuszczalne wahanie kursu (widełki)

Co oznacza DOPUSZCZALNE WAHANIE KURSU (WIDEŁKI): Określona dla poszczególnych mechanizmów notowań i typów papierów wartościowych max. zmiana kursu w relacji do kursu odniesienia
Definicja Deklaracja Podatkowa:
Co to jest Zeznania, do których składania obowiązani są, opierając się na regulaminów prawa podatkowego, podatnicy i płatnicy dopuszczalne wahanie kursu (widełki).
Definicja Dobro Publiczne:
Co to jest prywatnego Dobra, które są dostarczane i zużywane poprzez całe społeczeństwo (na przykład obrona narodowa, administracja), zadowalając potrzeby wspólne. Dobra publiczne dostarczane są zwykle poprzez dopuszczalne wahanie kursu (widełki).
Definicja Dynamiczna Efektywność:
Co to jest Stan gospodarki, gdzie poziom oszczędności pozwala na sfinansowanie inwestycji umożliwiających zwiększenie poziomu konsumpcji w przyszłości dopuszczalne wahanie kursu (widełki).
Definicja Dylemat Więźnia:
Co to jest gdzie występują dwie strony. Zawarły one porozumienie, w rezultacie czego mają do wyboru dwie strategie, lub dotrzymać zawartej umowy lub oszukać partnera. Dylemat więźnia bazuje na tym, że powstaje dopuszczalne wahanie kursu (widełki).

Czym jest dopuszczalne wahanie kursu znaczenie w Słownik D .

  • Dodano:
  • Autor: