Definicja Transmisji Kanały. Co oznacza pieniężna oddziałuje na sytuację gospodarczą. Najważniejsze.
kanały transmji co to jest

Czy przydatne?

Definicja Transmisji Kanały

Co oznacza KANAŁY TRANSMISJI: Kanały, za pomocą których polityka pieniężna oddziałuje na sytuację gospodarczą. Najważniejsze kanały transmisji to: kanał stóp procentowych i inwestycji (wyższe stopy procentowe zniechęcają do inwestycji); kanał kursu walutowego (wyższe stopy procentowe zachęcają zagranicznych inwestorów portfelowych, prowadząc do wzmocnienia waluty); kanał oczekiwań podmiotów gospodarczych (wyższe stopy procentowe banku centralnego wpływają na spadek oczekiwań inflacyjnych podmiotów gospodarczych)
Definicja Koszt Utraconych Możliwości:
Co to jest Dobra albo usługi, z których trzeba zrezygnować, aby uzyskać inne dobra albo usługi kanały transmisji co znaczy.
Definicja Kryteria Konwergencji (Maastricht):
Co to jest konwergencji to zestaw wymagań, które muszą spełnić państwa członkowskie UE po to, aby wprowadzić u siebie wspólną walutę euro. Ponieważ sformułowano je w Traktacie z Maastricht (podpisanym w 199 kanały transmisji krzyżówka.
Definicja Kapitał Zapasowy:
Co to jest Ogół funduszy przedsiębiorstwa gromadzonych na wypadek niespodziewanych potrzeb, kosztów, strat kanały transmisji co to jest.
Definicja Kredyt Hipoteczny:
Co to jest kredyt zazwyczaj używany do sfinansowania zakupu mieszkania albo budowy domu, zabezpieczony hipoteką, a więc zastawem na nieruchomości. To oznacza, że w razie odmowy spłaty kredytu bank, który go kanały transmisji słownik.

Czym jest kanały transmisji znaczenie w Słownik K .

  • Dodano:
  • Autor: