Definicja Płatnicza Karta. Co oznacza płatności bez użycia banknotów i monet. To jest plastikowa.
karta płatnicza co to jest

Czy przydatne?

Definicja Płatnicza Karta

Co oznacza KARTA PŁATNICZA: Instrument umożliwiający dokonywanie płatności bez użycia banknotów i monet. To jest plastikowa płytka zawierająca pasek magnetyczny, pozwalający na identyfikację karty, numer karty, imię i nazwisko posiadacza karty i termin jej ważności. Realizację transakcji za pomocą karty płatniczej umożliwia terminal płatniczy POS (point-of-sale terminal). Za pomocą karty płatniczej można ponadto dokonać wypłaty banknotów z bankomatu
Definicja Księgi Podatkowe:
Co to jest Księgi rachunkowe, podatkowa księga przychodów i rozchodów, ewidencje i rejestry, do których prowadzenia, do celów podatkowych, obowiązani są podatnicy, płatnicy albo inkasenci karta płatnicza co to jest.
Definicja Kredyt Lombardowy:
Co to jest kredyt udzielany pod zastaw ruchomości. Bank przejmuje nieruchomość, a jeśli kredytobiorca nie spłaci długu, uzyskuje prawo do jej sprzedaży. W razie banku centralnego kredyt lombardowy znaczy kredy karta płatnicza definicja.
Definicja Korzyści Względne:
Co to jest Zobacz: korzyści komparatywne karta płatnicza co znaczy.
Definicja Kurs Walutowy:
Co to jest cena waluty obcej wyrażona w walucie krajowej. Innymi słowy, to jest wiadomość, ile jednostek pieniędzy krajowych trzeba wydać, by zakupić jednostkę waluty obcej. Zwykle interesuje nas to, jak kszta karta płatnicza słownik.

Czym jest karta płatnicza znaczenie w Słownik K .

  • Dodano:
  • Autor: