Definicja Przedpłacona Karta. Co oznacza portmonetka Odmiennie niż karta debetowa albo kredytowa.
karta przedpłacona co to jest

Czy przydatne?

Definicja Przedpłacona Karta

Co oznacza KARTA PRZEDPŁACONA: Tak zwany pre-paid, elektroniczna portmonetka Odmiennie niż karta debetowa albo kredytowa, które zapewniają dostęp do pieniędzy zebranych na koncie, na karcie magnetycznej zakodowano pewną wartość która ulega pomniejszeniu w miarę następnych transakcji. Przykładem może tu abyć karta do automatów telefonicznych
Definicja Krzywa Laffera:
Co to jest najwyższym stopniu znanych koncepcji, sugerujących że obniżka podatków może w ogóle prowadzić do strat dla budżetu państwa, a podwyżka podatków może prowadzić do dodatkowych dochodów państwa, jest karta przedpłacona.
Definicja Korzyści Skali:
Co to jest Spadek przeciętnych wydatków wytwarzania produktów wraz ze wzrostem skali produkcji wynikający ze zmniejszającego narzutu wydatków stałych na jednostkę produkcji karta przedpłacona.
Definicja Konkurencja I Monopol:
Co to jest to mechanizm, gdzie wielu producentów współzawodniczy, by dostarczyć kupującemu ten sam wyrób (usługę), którego kupujący potrzebuje. W uwarunkowaniach pełnej konkurencji (zwanej konkurencją karta przedpłacona.
Definicja Kredyt Kupiecki:
Co to jest Kredyt udzielany poprzez przedsiębiorstwo - dostawcę, przedsiębiorstwu - odbiorcy w formie odroczenia zapłaty za dostarczone wyroby karta przedpłacona.

Czym jest karta przedpłacona znaczenie w Słownik K .

  • Dodano:
  • Autor: