Definicja Przedpłacona Karta. Co oznacza portmonetka Odmiennie niż karta debetowa albo kredytowa.
karta przedpłacona co to jest

Czy przydatne?

Definicja Przedpłacona Karta

Co oznacza KARTA PRZEDPŁACONA: Tak zwany pre-paid, elektroniczna portmonetka Odmiennie niż karta debetowa albo kredytowa, które zapewniają dostęp do pieniędzy zebranych na koncie, na karcie magnetycznej zakodowano pewną wartość która ulega pomniejszeniu w miarę następnych transakcji. Przykładem może tu abyć karta do automatów telefonicznych
Definicja Krzywa Philipsa:
Co to jest pochodzi od nazwiska ekonomisty Albana W. Phillipsa, który analizując dynamikę płac i bezrobocia w Ogromnej Brytanii od drugiej połowy XIX w. do połowy XX w. zaobserwował odwrotną zależnoś karta przedpłacona co znaczy.
Definicja Krzywa Popytu:
Co to jest Graficzne przedstawienie funkcji popytu, krzywa o nachyleniu ujemnym (w dół, która obrazuje zależność pomiędzy ceną a wielkością zapotrzebowania na wytwór, przy innych wielkościach nie zmienionych karta przedpłacona krzyżówka.
Definicja Know-How:
Co to jest Dobra niematerialne w formie wiedzy technicznej, technologicznej albo organizacyjnej (z angielskiego: know-how - wiedzieć jak karta przedpłacona co to jest.
Definicja Karta Kredytowa:
Co to jest płatniczej, która umożliwia dokonywanie płatności na kredyt bez konieczności posiadania środków na jej pokrycie. Wysokość kredytu jest ograniczona do limitu kosztów określonego z góry poprzez karta przedpłacona słownik.

Czym jest karta przedpłacona znaczenie w Słownik K .

  • Dodano:
  • Autor: