Definicja Przedpłacona Karta. Co oznacza portmonetka Odmiennie niż karta debetowa albo kredytowa.
karta przedpłacona co to jest

Czy przydatne?

Definicja Przedpłacona Karta

Co oznacza KARTA PRZEDPŁACONA: Tak zwany pre-paid, elektroniczna portmonetka Odmiennie niż karta debetowa albo kredytowa, które zapewniają dostęp do pieniędzy zebranych na koncie, na karcie magnetycznej zakodowano pewną wartość która ulega pomniejszeniu w miarę następnych transakcji. Przykładem może tu abyć karta do automatów telefonicznych
Definicja Kredyt Obrotowy:
Co to jest Kredyt udzielany przedsiębiorstwom na finansowanie bieżącej działalności, na przykład na zakup surowców niezbędnych do rozpoczęcia albo kontynuowania produkcji karta przedpłacona.
Definicja Kontrakt Terminowy:
Co to jest dwiema stronami, z których jedna zobowiązuje się do sprzedaży w określonym terminie i po określonej cenie ustalonej ilości ściśle określonego towaru, a druga strona zobowiązuje się ten wyrób w tym karta przedpłacona.
Definicja Kryzys Walutowy:
Co to jest mocny spadek kursu walutowego, połączony z zachwianiem ogólnego zaufania do pieniądza i polityki gospodarczej państwie. W pierwszej kolejności, skutkiem kryzysu jest dewaluacja waluty krajowej i karta przedpłacona.
Definicja Koszty Uzyskania Przychodów:
Co to jest Wydatki poniesione poprzez podatnika w celu uzyskania przychodu, które mogą abyć odliczone od podstawy opodatkowania karta przedpłacona.

Czym jest karta przedpłacona znaczenie w Słownik K .

  • Dodano:
  • Autor: