Definicja Zelówek Zdartych Koszt. Co oznacza z dodatkowego wysiłku podmiotów poszukujących szansy.
koszt zdartych zelówek co to jest

Czy przydatne?

Definicja Zelówek Zdartych Koszt

Co oznacza KOSZT ZDARTYCH ZELÓWEK: Społeczny wydatek inflacji, wynikający z dodatkowego wysiłku podmiotów poszukujących szansy nabycia towarów po niższej cenie. Nazwa pochodzi od zdartych zelówek ludzi, chodzących od sklepu do sklepu w poszukiwaniu miejsca, gdzie ceny wzrosły wolniej i do banku po gotówkę
Definicja Kapitalizacja:
Co to jest Wartość rynkowa spółki akcyjnej powstała poprzez pomnożenie ceny akcji poprzez ich liczbę; kapitalizacja giełdy - łączna wartość wszystkich akcji na giełdzie koszt zdartych zelówek.
Definicja Koncesja:
Co to jest Akt administracyjny upoważniający osobę fizyczną albo prawną do wykonywania nie wszystkich typów działalności gospodarczej określonych w Ustawie o swobodzie działalności gospodarczej koszt zdartych zelówek.
Definicja Klin Podatkowy:
Co to jest wydatki pozapłacowe powodujące przyrost wydatków pracy wskutek doliczenia do płacy otrzymywanej poprzez pracownika podatków i innych wydatków pozapłacowych. Współczesne społeczeństwa powierzyły koszt zdartych zelówek.
Definicja Kapitał Zapasowy:
Co to jest Ogół funduszy przedsiębiorstwa gromadzonych na wypadek niespodziewanych potrzeb, kosztów, strat koszt zdartych zelówek.

Czym jest koszt zdartych zelówek znaczenie w Słownik K .

  • Dodano:
  • Autor: