Definicja Opodatkowania Stawka Krańcowa. Co oznacza jednostki dochodu. W razie podatku.
krańcowa stawka co to jest

Czy przydatne?

Definicja Opodatkowania Stawka Krańcowa

Co oznacza KRAŃCOWA STAWKA OPODATKOWANIA: Kwota opodatkowania dodatkowej jednostki dochodu. W razie podatku progresywnego rośnie ona wraz ze wzrostem dochodu, w razie podatku liniowego jest ona jednakowa niezależnie od poziomu osiąganego dochodu
Definicja Kredyt Kupiecki:
Co to jest Kredyt udzielany poprzez przedsiębiorstwo - dostawcę, przedsiębiorstwu - odbiorcy w formie odroczenia zapłaty za dostarczone wyroby krańcowa stawka opodatkowania.
Definicja Know-How:
Co to jest Dobra niematerialne w formie wiedzy technicznej, technologicznej albo organizacyjnej (z angielskiego: know-how - wiedzieć jak krańcowa stawka opodatkowania.
Definicja Kontrakt Terminowy:
Co to jest dwiema stronami, z których jedna zobowiązuje się do sprzedaży w określonym terminie i po określonej cenie ustalonej ilości ściśle określonego towaru, a druga strona zobowiązuje się ten wyrób w tym krańcowa stawka opodatkowania.
Definicja Kalecki Michał:
Co to jest 1899-1970), badacz zjawisk wzrostu gospodarczego i koniunktury. Równolegle z Johnem Maynardem Keynesem stworzył teorię cyklu koniunkturalnego w gospodarce rynkowej. W najwyższym stopniu znanym krańcowa stawka opodatkowania.

Czym jest krańcowa stawka opodatkowania znaczenie w Słownik K .

  • Dodano:
  • Autor: