Definicja Rewolwingowy Kredyt. Co oznacza umownym wykorzystuje środki do wysokości ustalonego.
kredyt rewolwingowy co to jest

Czy przydatne?

Definicja Rewolwingowy Kredyt

Co oznacza KREDYT REWOLWINGOWY: Kredyt, gdzie kredytobiorca w momencie umownym wykorzystuje środki do wysokości ustalonego limitu (plafonu) z jednoczesną możliwością wcześniejszej spłaty i ponownego zastosowania do wysokości wspomnianego limitu. Odmiennie kredyt odnawialny
Definicja Kredyt Obrotowy:
Co to jest Kredyt udzielany przedsiębiorstwom na finansowanie bieżącej działalności, na przykład na zakup surowców niezbędnych do rozpoczęcia albo kontynuowania produkcji kredyt rewolwingowy.
Definicja Kontyngent:
Co to jest limit ilości towarów danego rodzaju, jaką wolno rocznie wywieźć albo wwieźć z albo do jakiegoś państwie. Może też określać ilość towarów, które w danym roku mogą zostać sprowadzone z zagranicy bez kredyt rewolwingowy.
Definicja Koordynacja Polityki Gospodarczej:
Co to jest konsultacji, prowadzonych pomiędzy podmiotami mającymi - bezpośredni albo pośredni - wpływ na kształt polityki gospodarczej realizowanej na szczeblu krajowym poprzez poszczególne państwa członkowskie kredyt rewolwingowy.
Definicja Karta Płatnicza:
Co to jest umożliwiający dokonywanie płatności bez użycia banknotów i monet. To jest plastikowa płytka zawierająca pasek magnetyczny, pozwalający na identyfikację karty, numer karty, imię i nazwisko posiadacza kredyt rewolwingowy.

Czym jest kredyt rewolwingowy znaczenie w Słownik K .

  • Dodano:
  • Autor: