Definicja Pkb Potencjalny. Co oznacza jest w stanie wytworzyć w długim okresie (zwykle podawana dla.
potencjalny pkb co to jest

Czy przydatne?

Definicja Pkb Potencjalny

Co oznacza POTENCJALNY PKB: Wielkość produkcji, którą gospodarka jest w stanie wytworzyć w długim okresie (zwykle podawana dla okresu 1 roku) przy danych, istniejących czynnikach wytwórczych
Definicja Państwo Opiekuńcze:
Co to jest opiekuńcze, albo państwo dobrobytu określa się współczesną wersję kapitalizmu w wysoko rozwiniętych państwach, która powstała w rezultacie jego ewolucji pod wpływem nacisku politycznego pracowników potencjalny pkb.
Definicja Polityka Gospodarcza:
Co to jest gospodarcza to jest zbiór działań państwa wpływających na sytuację gospodarczą i postęp państwie. Polityka gospodarcza może mieć dwa najważniejsze cele, w zależności od horyzontu czasowego, którego potencjalny pkb.
Definicja Pracowniczy Program Emerytalny:
Co to jest dobrowolnie poprzez pracodawców programy oszczędnościowe, służące gromadzeniu środków na emerytury. Program taki, wprowadzany na zasadzie porozumienia pracowników z pracodawcą i z inicjatywy potencjalny pkb.
Definicja Podatek Akcyzowy:
Co to jest Podatek nakładany na wybrane artykuły (na przykład paliwa, alkohole, biżuterię, kosmetyki); jest ważnym źródłem dochodów państwa potencjalny pkb.

Czym jest potencjalny pkb znaczenie w Słownik P .

  • Dodano:
  • Autor: