Definicja Przetarg. Co oznacza polegająca na tym, że konkurujący dostawcy przedstawiają własne.
przetarg co to jest

Czy przydatne?

Definicja Przetarg

Co oznacza PRZETARG: Sposób zawierania transakcji, polegająca na tym, że konkurujący dostawcy przedstawiają własne oferty, a nabywca wybiera (według z góry określonych mierników) najkorzystniejszą z nich. Wyróżnia się przetargi zamknięte, z ograniczonym kręgiem oferentów i otwarte, do których przystąpić może każdy, kto spełni warunki przetargu
Definicja Podatki:
Co to jest przymusowe, bezzwrotne świadczenie pieniężne dokonywane na rzecz państwa. Podstawą poboru podatku jest odpowiednie uregulowanie prawne, a celem jest uzyskanie środków umożliwiających realizację przetarg.
Definicja Podatek Importowy:
Co to jest Dodatkowa opłata nakładana na wszystkie importowane wyroby po ich ocleniu. W Polsce stosowano go do 1996 roku przetarg.
Definicja Popyt Na Pracę:
Co to jest jest zgłaszane poprzez przedsiębiorstwa zapotrzebowanie na pracowników. Wielkość popytu na pracę zależy od wydatków zatrudnienia pracowników: wysokości płac i klina podatkowego i od bieżącego i przetarg.
Definicja Państwo Opiekuńcze:
Co to jest opiekuńcze, albo państwo dobrobytu określa się współczesną wersję kapitalizmu w wysoko rozwiniętych państwach, która powstała w rezultacie jego ewolucji pod wpływem nacisku politycznego pracowników przetarg.

Czym jest przetarg znaczenie w Słownik P .

  • Dodano:
  • Autor: