Definicja rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy (ror). Co oznacza także kontem osobistym.
rachunek oszczędnościowo co to jest

Czy przydatne?

Definicja rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy (ror)

Co oznacza RACHUNEK OSZCZĘDNOŚCIOWO-ROZLICZENIOWY (ROR): Rachunek bankowy osób fizycznych, zwany także kontem osobistym, umożliwiający deponowanie pieniędzy, dokonywanie rozliczeń przez realizację stałych zleceń i zaciąganie kredytu
Definicja Reeksport:
Co to jest Sprzedaż za granicę dóbr, które zostały uprzednio zaimportowane do państwie rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy (ror).
Definicja Rękojmia:
Co to jest Wynikające z mocy prawa poręczenie sprzedającego, że wyrób albo usługa jest wolna od wad; rękojmia obowiązuje 3 miesiące od daty zakupu albo upłynięcia gwarancji rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy (ror).
Definicja Rezerwa Obowiązkowa:
Co to jest wartości rezerw gotówkowych do depozytów, jaką banki komercyjne muszą utrzymywać na mocy decyzji banku centralnego; jej podwyższenie poprzez bank centralny minimalizuje możliwości udzielania kredytów rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy (ror).
Definicja Ricardo David:
Co to jest Klasyczny angielski ekonomista, artysta teorii przewag komparatywnych. Ricardo rozwinął także teorię wartości bazującą na pracy, niezbędnej do wytworzenia dobra – stanowiącą do dziś jedną z podstaw rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy (ror).

Czym jest rachunek oszczędnościowo znaczenie w Słownik R .

  • Dodano:
  • Autor: