Definicja Depozytowa Stopa. Co oznacza składanych poprzez banki komercyjne w banku centralnym.
stopa depozytowa co to jest

Czy przydatne?

Definicja Depozytowa Stopa

Co oznacza STOPA DEPOZYTOWA: Oprocentowanie jednodniowych depozytów składanych poprzez banki komercyjne w banku centralnym
Definicja Spirala Inflacyjna:
Co to jest się uporczywej inflacji, opierający się na powszechnych oczekiwaniach inflacyjnych. Spółki godzą się na podwyżki płac (indeksację), oczekując że będą w stanie podnieść ceny sprzedawanych produktów stopa depozytowa.
Definicja Smith Adam:
Co to jest ekonomista, uważany za ojca współczesnej teorii ekonomii. Stworzył pierwszy spójny opis systemów gospodarki rynkowej, wyjaśniając w jaki sposób - w uwarunkowaniach konkurencji podmiotów dążących do stopa depozytowa.
Definicja Strategia Lizbońska:
Co to jest stanowi plan działań podjęty poprzez państwa UE w celu zdynamizowania rozwoju gospodarczego. Plan ten został przyjęty w trakcie szczytu w Lizbonie w marcu 2000 r. poprzez przywódców 15 państw stopa depozytowa.
Definicja System Finansowy:
Co to jest finansowy składają się instytucje pośredniczące pomiędzy tymi, którzy mają oszczędności (zwłaszcza gospodarstwami domowymi) – a tymi, którzy potrzebują kapitału na inwestycje (zwłaszcza stopa depozytowa.

Czym jest stopa depozytowa znaczenie w Słownik S .

  • Dodano:
  • Autor: