Definicja Trwały Wstrząs Szok. Co oznacza długookresowego trendu danej zmiennej; przykładem szoku.
szok (wstrząs) trwały co to jest

Czy przydatne?

Definicja Trwały Wstrząs Szok

Co oznacza SZOK (WSTRZĄS) TRWAŁY: Szok, który skutkuje zmianę długookresowego trendu danej zmiennej; przykładem szoku trwałego może abyć zmiana technologii produkcji w danej branży
Definicja Sektor Finansów Publicznych:
Co to jest i wydatkach publicznych, mamy zwykle na myśli w pierwszej kolejności budżet państwa. Jednak w gospodarce istnieje znacząco więcej instytucji publicznych, które również realizują różnorodne funkcje szok (wstrząs) trwały.
Definicja System Finansowy:
Co to jest finansowy składają się instytucje pośredniczące pomiędzy tymi, którzy mają oszczędności (zwłaszcza gospodarstwami domowymi) – a tymi, którzy potrzebują kapitału na inwestycje (zwłaszcza szok (wstrząs) trwały.
Definicja Spółka Komandytowo - Akcyjna:
Co to jest mająca na celu prowadzenie przedsiębiorstwa pod własną spółeką, gdzie przynajmniej jeden wspólnik odpowiada bez ograniczenia, całym swoim majątkiem (komplementariusz), a przynajmniej jeden wspólnik szok (wstrząs) trwały.
Definicja Stopy Procentowe Banku Centralnego:
Co to jest będąc jedynym emitentem pieniądza, może kontrolować jego cenę, a więc stopę procentową. Stopy procentowe banku centralnego to nic innego jak cena, za jaką bank centralny udziela kredytu bankom szok (wstrząs) trwały.

Czym jest szok (wstrząs) trwały znaczenie w Słownik S .

  • Dodano:
  • Autor: