Definicja Wadium. Co oznacza warunków umowy, której wpłacenie często jest warunkiem przystąpienia.
wadium co to jest

Czy przydatne?

Definicja Wadium

Co oznacza WADIUM: Stawka zabezpieczająca spełnienie warunków umowy, której wpłacenie często jest warunkiem przystąpienia do przetargu, licytacji itp
Definicja Wynik Sektora Finansów Publicznych:
Co to jest finansów publicznych to różnica pomiędzy dochodami a opłatami sektora finansów publicznych odnotowanymi w danym roku. Jeśli opłaty są wyższe od dochodów, mamy do czynienia z deficytem, z kolei jeśli wadium.
Definicja Wspólna Polityka Rolna:
Co to jest rolna (WPR) UE (UE) stanowi w najwyższym stopniu rozbudowany i politycznie kontrowersyjny obiekt integracji ekonomicznej w Europie. W założeniu ma ona służyć stabilizacji rynków rolnych, zwiększeniu wadium.
Definicja Waluta Transakcyjna:
Co to jest rozliczeń transakcji międzynarodowych na rynku towarowym i walutowym; jeśli walutą transakcyjną nie jest waluta jednej ze stron transakcji, wówczas wykorzystuje się inną, silną i stabilną walutę wadium.
Definicja Waluta Rezerwowa:
Co to jest pieniądz, który jest powszechnie – na całym świecie – akceptowany jako zapłata za transakcje międzynarodowe. Banki centralne poszczególnych państw utrzymują zapasy takiego pieniądza, zwane rezerwami wadium.

Czym jest wadium znaczenie w Słownik W .

  • Dodano:
  • Autor: