Definicja Wierzytelność. Co oznacza do domagania się od dłużnika świadczenia (w pieniądzu albo w.
wierzytelność co to jest

Czy przydatne?

Definicja Wierzytelność

Co oznacza WIERZYTELNOŚĆ: Przysługujące wierzycielowi uprawnienie do domagania się od dłużnika świadczenia (w pieniądzu albo w naturze)
Definicja Wspólna Polityka Rolna:
Co to jest rolna (WPR) UE (UE) stanowi w najwyższym stopniu rozbudowany i politycznie kontrowersyjny obiekt integracji ekonomicznej w Europie. W założeniu ma ona służyć stabilizacji rynków rolnych, zwiększeniu wierzytelność.
Definicja Wielki Kryzys:
Co to jest gospodarczy w latach 1929 - 1933. Symbolicznym początkiem recesji abył krach na giełdzie nowojorskiej („czarny wtorek”). W wyniku recesji gwałtownie spadł PKB większości państw świata, wzrosło do wierzytelność.
Definicja Waluta Transakcyjna:
Co to jest rozliczeń transakcji międzynarodowych na rynku towarowym i walutowym; jeśli walutą transakcyjną nie jest waluta jednej ze stron transakcji, wówczas wykorzystuje się inną, silną i stabilną walutę wierzytelność.
Definicja Wynik Sektora Finansów Publicznych:
Co to jest finansów publicznych to różnica pomiędzy dochodami a opłatami sektora finansów publicznych odnotowanymi w danym roku. Jeśli opłaty są wyższe od dochodów, mamy do czynienia z deficytem, z kolei jeśli wierzytelność.

Czym jest wierzytelność znaczenie w Słownik W .

  • Dodano:
  • Autor: