Definicja wskažnik cen artykułów konsumpcyjnych (cpi). Co oznacza powszechnie kupowanych towarów i.
wskažnik cen artykułów co to jest

Czy przydatne?

Definicja wskažnik cen artykułów konsumpcyjnych (cpi)

Co oznacza WSKAŽNIK CEN ARTYKUŁÓW KONSUMPCYJNYCH (CPI): Miara inflacji; porównuje bieżące ceny powszechnie kupowanych towarów i usług z ich w momencie bazowym
Definicja Wzrost Gospodarczy:
Co to jest Brutto (PKB) w przeliczeniu na głowę mieszkańca państwie stanowi bardzo ważną / najlepszą ze znanych miarę poziomu rozwoju gospodarczego, a długookresowy przyrost PKB w wielu sytuacjach stanowi wskažnik cen artykułów konsumpcyjnych (cpi).
Definicja Wartość Odtworzeniowa:
Co to jest Bieżący wydatek zakupu albo wytworzenia elementów tego samego rodzaju i zbliżonej jakości wskažnik cen artykułów konsumpcyjnych (cpi).
Definicja Waluta Rezerwowa:
Co to jest pieniądz, który jest powszechnie – na całym świecie – akceptowany jako zapłata za transakcje międzynarodowe. Banki centralne poszczególnych państw utrzymują zapasy takiego pieniądza, zwane rezerwami wskažnik cen artykułów konsumpcyjnych (cpi).
Definicja Wibor:
Co to jest Offered Rate - kwota oprocentowania depozytów międzybankowych w Warszawie. To jest oprocentowanie, po jakim banki udzielają pożyczek innym bankom. Odmiennie mówiąc to jest cena pieniądza na rynku wskažnik cen artykułów konsumpcyjnych (cpi).

Czym jest wskažnik cen artykułów znaczenie w Słownik W .

  • Dodano:
  • Autor: