Definicja Społecznych Ubezpieczeń Zakład. Co oznacza wyposażona w osobowość prawną. Zakład.
zakład ubezpieczeń co to jest

Czy przydatne?

Definicja Społecznych Ubezpieczeń Zakład

Co oznacza ZAKŁAD UBEZPIECZEŃ SPOŁECZNYCH: Państwowa jednostka organizacyjna wyposażona w osobowość prawną. Zakład Ubezpieczeń Socjalnych określa obowiązek ubezpieczenia społecznego, przyznaje uprawnienia do świadczeń i określa zasady ich wypłacania, pobiera składki na ubezpieczenia społeczne, prowadzi wyliczenia z zakładami pracy i innymi jednostkami z tytułu wypłacanych poprzez nie świadczeń podlegających finansowaniu poprzez Zakład Ubezpieczeń Socjalnych, kontroluje wykonywanie poprzez zakłady pracy obowiązków w dziedzinie ubezpieczenia społecznego
Definicja Zrównoważony Budżet:
Co to jest Budżet, gdzie opłaty są równe dochodom zakład ubezpieczeń społecznych.
Definicja Zmiany Strukturalne:
Co to jest oznaczają zmianę struktury produkcji i struktury zastosowania czynników produkcji w danej gospodarce. W pierwszej kolejności rozumie się pod tym określeniem zmianę udziału poszczególnych gałęzi zakład ubezpieczeń społecznych.
Definicja Zysk Operacyjny:
Co to jest przychodami, a więc wpływami spółki ze sprzedaży towarów i usług, a kosztami, a więc tym, co musiała wydać, lecz wyłącznie w sferze jej działalności podstawowej. Zysk operacyjny nie uwzględnia salda zakład ubezpieczeń społecznych.
Definicja Zasoby:
Co to jest Dobra znajdujące się w posiadaniu przedsiębiorstwa; również cokolwiek, co zostało wykorzystane jako wkład do produkcji dóbr i usług zakład ubezpieczeń społecznych.

Czym jest zakład ubezpieczeń społecznych znaczenie w Słownik Z .

  • Dodano:
  • Autor: